Chicony KB-0503

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v ihocek.cz

• Mladí mi koupili klávesnici a nebylo po ní nic! Tvrdý úhoz, psalo to písmena tak, že to po mne nepřečetli, co tam bylo chyb! Když jsem si sama připojila tuto klávesnici, ptají se pořád, na čem píšu, že je to bez chyb! Nemám k tomu nejmenší výhradu. Jsem moc spokojená!
    • Nic.

Klávesnice má bezvadný stisk, na klávesnici Genius to nešlo ani stisknout.Příliš tvrdé klávesy. Jsem stoprocentně spokojená a vděčím Vám! Teď se mi chce i psát, poněvadž mám dcerku ve Španělsku, potřebuji s ní být v kontaktu. . Ale na předcházející klávesnici to opravdu nešlo.Teď jsem moc spokojená!

Produkt nemá žádné parametry.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v ihocek.cz