Chicony KB-2971

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Itlevne.cz

• Vynikající tvar a rozložení kláves

S klávesnicí jsem velmi spokojen

• , zakoupeno v Alza.cz

• jednoduchá

spokojenost

• , zakoupeno v IceTech s. r. o.

• ok

ok

Produkt nemá žádné parametry.

• -
    • -

mam ji 20 let a porad funguje.

• , zakoupeno v Itlevne.cz

• Vynikající tvar a rozložení kláves

S klávesnicí jsem velmi spokojen

• , zakoupeno v Alza.cz

• jednoduchá

spokojenost

• , zakoupeno v IceTech s. r. o.

• ok

• PS/2 - problémy s připojením u novějších PC

až na zastaralý PS/2 konektor poměrně dobrá klávesnice

• Uživatelsky příjemná
    • Volba ps/2 nebo usb
    • Vysoký zdvih kláves(alespoň pro mne)
    • Špatná čistitelnost

Hehe....Tak tuhle klávesnici vlastním.Co jí vytknout? Snad asi jen pár věcí:Ta první že má vysoko klávesy(ale na to v té době nemohli myslet),ta druhá ta věc,že se vzhledem k vysokému nadzvihu kláves unavují prsty,dále že se špatně čistí(tedy já jednou z měsíc vezmu klávesu po klávese horkou vodou),a to by bylo tak vše.Pro mě docela fajn klávesnice

Tak tuhle klávesnici mám. Na psaní mi v pohodě stačí a taky myslím, že je akorát. Taková normální bílá klávesnice....................Samozřejmě teď určitě doporučuji nějaké lepší klávesnice, ale jak říkám, pro nenáročné to v pohodě stačí...............................................................