Chicony KB-9810

česká/slovenská

• , zakoupeno v suntech.cz

• dostatečná
    • na hry málo

pro běžné věci na PC dobrý, na hry málo.

• Kvalitní klávesnice za nízkou cenu
    • Tlačítko vypnutí PC
    • Tlačítko vypnutí PC není jištěno stisknutím např. klávesy Fn, párkrát se mi stalo, že při přendavání klávesnice jsem si PC malíčkem omylem vypnul
    • Moc se mi nelíbí poloviční výška celé vrchní "F" řady kláves

Velmi levná, dobrá základní klávesnice, za tu cenu dělá co má. Náročnější uživatelé ať si raději připlatí.

• , zakoupeno v Mironet.cz

Klávesnice je kvalitní. Je trošku méně stabilní (nahoře uprostřed se při zmáčknutí prohne). Ale jde o zvyk.

Lokalizace
česká/slovenská

Klávesnice mechanické

• , zakoupeno v suntech.cz

• dostatečná
    • na hry málo

pro běžné věci na PC dobrý, na hry málo.

• Kvalitní klávesnice za nízkou cenu
    • Tlačítko vypnutí PC
    • Moc se mi nelíbí poloviční výška celé vrchní "F" řady kláves

dobrá

• , zakoupeno v ABI, s.r.o.

• Potřeboval jsem klávesnice s připojením přes PS2, což jsem u Vás (na rozdíl od jiných internetových obchodů) bez potíží našel. Klávesnice fungují bez závad.
    • Nic.

Klávesnice s připojením před PS2 potřebuji proto, že u starších počítačů není USB. Klávesnice, které jsem si u Vás objednal, fungují bez závad. Pro velký sortiment, který zahrnuje i starší hardware, doporučuji Váš obchod všem, kteří mají podobný problém.

• pěkný zvuk
    • rozmístění
    • obvyklý tvar, nejsou pozměněna tlačítka
    • nožky pro stabilitu
    • Párkrát se mi stal přehmat a vypnul jsem si počítač :D Myslím že ty klávesy jsou tam celkem zbytečně :D

Vybral jsem si ji, jako nějakou obyčejnou klávesnici :D
    Už ji mám pět roků, pořád krásně funguje (ale radši ji nebudu vyklepávat, asi bych našel ještě nějaké drobky :D)
    --> Je to tedy taková obyčejná kvalitní klávesnice, která určitě na obyčejné psaní postačí. Jen mi teďka po delší době chybí redukce na usb - na notebooku by se nevyužila, má totiž jen starý konektor (fialový :D)
    Klávesy se mačkají dobře, nedělá hlučný zvuk, pěkně po ní sjíždějí prsty, jak jsem psal výše, tlačítka nejsou nijak zmenšena, nebo upravena - vše má originální tvar i obrázky.
    Je dobré, že jsou zespodu "nožky" na stabilitu, a má to pak pěkný náklon na psaní :)

• , zakoupeno v Alza.cz

Dostačující na běžnou práci.

stamdardní produkt

• teď na ní píšu :D
    • ergonomická
    • překrásný zvuk při stisknutí tlačítka
    • tlačítko pro úsporný režim :{

Ergonomická, kvalitní klávesnice, kterou už využívám 3 roky, a nemám s ní žádný problém, tlačítka se mačkají tak jak by se mačkat měli, tlačítka nevypadávají (díkybohu :D) a váha klávesnice rozhodně uspokojí. Možná občas klávesnička po stolu létá jako na koštěti, což skoro vždy způsobí nějaký překlep, stejně si ale myslím že by si zasloužila větší pozornost
    70% - 7/10.

• , zakoupeno v Mironet.cz

• Klávesnice Chickony považuji za nejlepší.

Především oceňuji spolehlivost kláves a jejich stisk. Dávám přednost klasickému provedení před jakýmikoliv výmysly a ozdobami (jiné uspořádání kláves) - kterými se jen komplikuje obsluha počítače klávesnicí po paměti. Za největší hrůzu považuji 3 zbytečně přidané klávesy (Wake, Sleep, Power), navíc u některých klávesnic umístěné pod klávesami Delete - End - Page Down, kdy stačí malý přehmat a počítač se okamžitě, bez dalšího varování vypne. Protože šestici kláves nad kurzorovými klávesami používám velmi často a po paměti, tak mi velmi nevyhovují změny uspořádání právě této části klávesnic.