Chicony KU-2971

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Nejklasičtější klasika z klasických. A to je dobře. Funguje naprosto skvěle. Výborné je červené označení symbolů české klávesnice.
    • Bílá se špiní rychleji než černá :-D.

• predčí i ty supr značkové klávesnice kterých jsem hodně vyzkoušel

tuto klávesnici jsem dlouho hledal, je to stary dobrý výrobek!

• Červeně vyznačené české znaky
    • Příjemná bílá, matná
    • CZ+EN layout
    • Chybí multimediální a jiná doplňková tlačítka
    • Chybí podpěrka pod zápěstí

Jako jedna z mála bílých klávesnic s klasickým klávesovým rozložením a českým a anglickým v 1, mnohem méně překlepů v porovnání s nízkoprofilovými klávesnicemi, u kterých někdy nepoznáte, že jste zmáčkli více kláves, jako každodenní uživatel počítače oceňuji, že zatím to nevypadá, že by měla odejít dříve než běžné klávesnice a v poměru s cenou se opravdu vyplatí. Jednu klávesnici CHICONY mám již 12 let, uvidíme, jestli výrobce drží kvalitu i u nových výrobků

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Bílá se špiní rychleji než černá :-D.

• predčí i ty supr značkové klávesnice kterých jsem hodně vyzkoušel

tuto klávesnici jsem dlouho hledal, je to stary dobrý výrobek!

• Klasika
    • Tichá
    • Nic extra

Je hodně odolná. Věci, které se mi s ní staly by už ostatní klávesnice zrušily :D.

• Červeně vyznačené české znaky
    • Příjemná bílá, matná
    • CZ+EN layout
    • Chybí multimediální a jiná doplňková tlačítka
    • Chybí podpěrka pod zápěstí

• , zakoupeno v suntech.cz

• levná a dobrá
    • koupil jsem nefunkční kus

Levná a slušná klávesnice s dobrým rozložením.

• , zakoupeno v Alza.cz

Jsem velmi spokojená, že jsem v nabídce našla klávesnici na kterou jsem byla zvyklá a která je pro mě čitelní.

• Nic:)

Barva a rozvržení kláves, jaké jsem sháněl.

OK

• Velký enter
    • Velké shifty
    • Správně oddělené šipky
    • Klasické rozložení kláves
    • Žádné zbytečné funkční klávesy navíc

Jedna z nejlepších klávesnic, které se dají sehnat. Osobně jsem koupil již asi 6.kousek (i pro své známé) a nikdy bych dobrovolně neměnil. Je to prostá, obyčejná klávesnice, na které se dá psát. Pokud od klávesnice nechcete nic jiného, tak je to přesně model pro vás. Všechny další funkce klávesnice jsou navíc a otravují život. Jediné, co vám nemusí sedět je vyšší zdvih oproti plochým klávesnicím, či notebookovým. Osobně mám ale raději tento vyšší zdvih, který vám dá jasně najevo, že jste klávesu zmáčkli. Není to psací stroj, ale ani notebooková :-)

• , zakoupeno v Alza.cz

• K rozbité klávesnici (upadaná tlačítka) byla klávesnice nutností.

Dobrá cena, zatím slouží bez chyby.