A4Tech Bloody B120

1 ms

Recenze

píše, hraje

• , zakoupeno v CZC.cz

• Téměř žádné podsvícení, čitelná klávesnice jen za úplné tmy. Pokud je světlo tak v herních červených tlačítkách neuvidíte písmena. Jinak vše ok ale tohle je docela zásadní mínus. I ten fond písmen nic moc.
  • , zakoupeno v ExaSoft.cz

Klávesnice je trochu do vrtule, musel jsem jeden roh podlepit.

Parametry produktu

Doba odezvy
1 ms

Popis produktu

A4tech Bloody B120

Elegantní klávesnice od firmy A4tech Bloody B120 se stane vynikajícím a nadčasovým designovým doplňkem každého stolního počítače. Její tenký profil a nízké klávesy nejenže vypadají opravdu luxusně, ale vynikají také tichým stiskem a pro dotyk příjemným povrchem. Skvělý a bezkonkurenční poměr ceny a výkonu jen potvrzuje efektní červené podsvícení, které vám usnadní práci na počítači ve tmě. Nechybí ani sada multimediálních tlačítek pro pohodlné a rychlé ovládání internetového prohlížeče či multimediálních souborů.

Firma A4tech zabývající se výrobou kvalitních herních periferií přichází s novinkou určenou především pro náruživé hráče počítačových her - s atraktivní herní klávesnicí Bloody B120. Nejčetnější přání hráčů byla vyslyšena a tak nechybí extrémně rychlá odezva a dlouhé LAN párty pro vás neskončí ani v případě, že klávesnici omylem polijete vodou, je totiž vodotěsná.

Pro pořádné hry pořádná klávesnice Že se nejedná jen tak o nějakou klávesnici napoví hned její unikátní designové zpracování. Herní klávesy WSAD jsou totiž barevně odlišeny a opatřeny neklouzavým gumovým povrchem pro maximální kontrolu nad hrou.

Práce přes den i v noci Stylové a hlavně praktické modré podsvícení zamezí rychlé únavě očí a také vám značně zpříjemní a zjednoduší práci v temných místnostech a v noci.

• Pro hráče to nejlepší
  • Atraktivní design
  • Barevně odlišené klávesy WSAD
  • Pogumovaný povrch herních kláves
  • Možnost vypnutí tlačítka Windows
  • Vysoká citlivost, nízká odezva
  • Voděodolnost
  • Intenzitu LED podsvícení je možno nastavit v 5 stupních
  • AUTO/TURBO režim umožní hráči mít sepnutou permanentně vybranou klávesu - např. střelba
  • voděodolné provedení
  • odezva kláves pouze 1ms
  • omezení nechtěného zmáčknutí klávesy pomocí svažujícího se tvaru klávesnic
  • speciálně upevnění mezerníku pro větší životnost
  • podpora FPS her s ANTI-GHOST klávesami, které umožní přepnutí mezi 3 sety zbraní.
  • silikonové klávesy ASDW pro lepší kontrolu
  • 7 multimediálních kláves

1 ×
1 ×

píše, hraje

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

Klávesnice je trochu do vrtule, musel jsem jeden roh podlepit.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• +
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Příjemná na psaní / hraní
    • Červené klávesy se dají vyměnit za klasické černé (jsou součástí dodávky)
    • Poměr cena / výkon
    • Podsvícení je velmi slabé (ve větší tmě nicméně dostatečné)
    • Font použitý na klávesách je příliš okrasný

• Pěkný vzhled
    • Příjemné silikonové klávesy
    • Slabé podsvícení
    • Ve středu silnější než na krajích
    • Nesmyslné červené klávesy, podsvícené také červenou barvou

Produkt jsem si vybral kvůli dobrému hodnocení. Poměr cena-výkon je lehce podprůměrný. Radši si kupte klávesnici dražší, s kterou následně budete spokojeni. Na klávesnici nevidím nic moc kladného, ba naopak spíše záporného.

• Zamrzá při propojení k PS4. Vrácena obratem

S PS4 si nerozumí.

• Nedoporučuje produkt

Klávesnice je super, ale co mi fakt vadí, je její hlučnost. Když umí někdo rychle psát, tak je to opravdu o nervy sedět vedle něj! Za ty peníze by mohla být tišší.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

Nepotřeboval jsem herní klávesnici, vybral jsem si ji pro její robustnost, sklon a dobře vystouplé klávesy - většinu mé práce tvoří psaní a na této klávesnici se mi píše skutečně komfortně. Jen jsem červené, herní klávesy nahradil za normální, které byly přibaleny. Výhodou jsou i podsvícené klávesy - hodně pracuji v noci. Nevadilo by mi, kdyby svítily ještě víc, ale i takto je to OK.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

Dárek pro syna a zatím je spokojený. Za tu cenu je docela kvalitní, ale když potřebuje opravdu rychle klikat, tak stejně nestíhá.