A4Tech G800MU

Lokalizace
americká
Počet multimediálních kláves

• , zakoupeno v ALFA.cz

• USB, Vstup pro mikrofon, vstup pro sluchátka, nastavení rychlosti, herní klávesnice, odolná proti polití

Vlastnil jsem původně bezdrátovou klávesnici. Polil jsem ji kávou a i přes rezebrání, čištění lihem a sušení nefungovaly některé klávesy. Rozhodl jsem se po recenzích na internetu pro tuto klávesnici a rozhodně jsem spokojen. USB a zapojení sluchátek je luxus. Odoslnost proti polití jsem zatím nezkoušel :)) ale pevně doufám, že to bude OK. Někomu možná bude vadit, že po každém zapnutí PC musí tlačítkem nastavit rychlost kláývesnice, ale mě to nevadí, naopak, při psaní se mi zdá ta rychlost odezvy až moc, že mi smaže půlku textu tlačítkem delete :D Jinak jsem naprosto spokojen.

• -konektory pro headset
    • -prodloužení k USB portu
    • -záměna WASD za šipky
    • -nelze přizpůsobit "G" klávesy (fungují pouze jako zdvojení již existujících kláves)
    • -USB není HUB, pouze prodloužení

šikovná a příjemná klávesnice, která na první pohled působí relativně "levně" (ale za ty peníze...), ale jinak se příjemně ovládá. Jenom škoda že není možné namapovat si "G" klávesy podle sebe (USB varianta toto dovoluje...)

• Je dobrý natož že to je levný

jsem sní spokojený akorát si na ní nemůžu zvyknout na střílečkách je přehození Caps Clock s ctrl v levým rohu dole ale zvyknu si asi a jedině sem si musel přendat s oranžový na černý :) oranžový nejdou večer vidět jinak ještě jednou říkám,že je klávesnice super

Typ rozhraní
drátové
Lokalizace
americká
Počet multimediálních kláves

Klávesnice A4Tech G800MU

Firma A4tech je známá především jako tvůrce velice kvalitních periferií s bezkonkurenčním poměrem cena/výkon.

Tentokrát přináší profesionální herní PS/2 klávesnici s podporou mnohých zajímavých a praktických funkcionalit.

Model G800 je navíc vybaven i sadou multimediálních kláves například pro pohodlné ovládání hudby.

Od modelu základního se A4tech G800MU odlišuje přítomností audio vstupu a výstupu s možností připojení sluchátek a mikrofonu a užitečný USB hub (podpora USB 2.0).

Stejně jako model G800 nabízí i G800MU možnost přepínání rychlosti odezvy podle současného způsobu použití.

Celkem nabízí čtveřici rychlostí bez nutnosti instalace ovladačů.

Za velice užitečné lze také považovat vodě-odolný design, který usnadňuje údržbu.

Dále je speciálně pro hráče navržena technologie přepnutí kláves se šipkami na klávesy W, A, S a D, tedy blíže k často používaným klávesám číselným např. pro změnu zbraně.

Pro snadnější orientaci jsou klávesy W, A, S a D, stejně jako klávesy šipek, odlišeny barevně.

Pomalu standardem se stává možnost vypnutí klávesy win key ve hrách, což sníží nechtěné přepnutí do operačního systému v nejnapínavějších okamžicích herního klání.

Profesionální herní klávesnice A4tech G800MU je určena pro PS2 rozhraní.

Rozměry klávesnice 515 x 205 x 25.

• Spousta herních kláves
    • Užiteční postranní výstupy (USB/jack 3,5)
    • Pogumonavá tlačítka WASD
    • Multimediální tlačítka

Není to žádný herní zázrak pro překuněné PC sestavy, pro gameholiky a grafické fetišisty, ale pokud si rádi občas něco zahrajete a k pohodlnému ovládání moderních her už vám prostě klasická kancelářská geniuska nestačí, je tohle ideální řešení za solidní peníz. Vzhled není žádný zázrak, ale co do funkce klávesnici nemám co vytknout, máme za sebou pár desítek herních hodin a já si jí můžu jenom chválit. Převiknout si na nové ovládání je sice boj, ale stojí to rozhodně za to, pokud patříte k těm co nemají bezedný fond na investici do svých oprocesorovaných miláčků, tohle rozumné řešení co do cena/výkon. Klávesnici mám zatím pouze dva měsíce, takže doufám, že mě v něčem nepříjemně nepřekvapí, ale zatím je vše v naprostém pořádku. Ninak v balení jsou náhradní tlačítka za ty gumová, pokud místo hraní spíš píšete, na psaní nejsou zrovna vhodná.

• Vysoké klávesy
    • Podložka pod ruce
    • USB HUB, vstup pro sluchátka a mikrofon
    • Pogumované herní klávesy
    • Nástroj pro vyndavání kláves
    • Vynikající na psaní.
    • VRŽE!!!
    • Klávesy navíc jsou akorát "zkopírované již existující klávesy"
    • Nepodsvícená
    • Multimediální klávesy defaultně nefungují tak jak mají - některé ano, některé ne...
    • Velmi hlučné psaní.

Velice multifunkční klávesnice, která chce od všeho něco, ale vlastně nemá nic. Ovšem když je člověk šikovný a trochu si pohraje má v ruce mocný nástroj za levný peníz. Po prvním roce jsem zjistil, že nevyužiji ani jednu z její výhod. Stojí za uvážení.

• , zakoupeno v ALFA.cz

• -konektory pro headset
    • -prodloužení k USB portu
    • -záměna WASD za šipky
    • -USB není HUB, pouze prodloužení

• Cena, design
    • Podpora ,poruchovost

Po prvních herních zážitcích,které nebyly špatné, nadšení opadlo,napřed přestala komunikovat s PC, po upgrade biosu a asi týdením nepoužívání opět šla , dnes,o měsíc později přestala fungovat klávesa "h". Podruhé bych nekoupila.
    Navíc psaní není moc pohodlné,ale to může být jen otázka zvyku.

• Je dobrý natož že to je levný

• , zakoupeno v CZC.cz

velmi dobré ovládání klávesnice ,kláves na ovládání hlasitosti,posuvu atd.,možnost připojení sluchátek,usb.
    vřele doporučuji, je zcela dokonalá a uspokojí i ty náročnější .

levná
    má dobré recenze jiných zákazníků
    je voděodolná - zatím jsem ale neskusil
    pogumované klávesy jsouz skvělé na hraní akorát př psaní si sem si musel zvyknout

• , zakoupeno v CZC.cz

• skvělej poměr cena/výkon
    • Klávesnice A4 Tech zas tak voděodolné nejsou.

Dobrá klávesnice s fungujícím softwarem. Nabindování kláves je samozřejmostí. Pozor na mytí pod vodou. Minulou klávesnici od A4 sem si luxusně odrovnal pod sprchou. Vlhkej hadřík snáší dobře a sem tam velklá kapka nevadí

• Rychlost odezvy
    • Vstup na USB, mikrofon a sluchátka
    • Tlačítka na hudbu
    • 3 rychlostní režimy
    • Nepromokavost
    • Menší mezerník, ale na to si člověk časem zvykne

Opravdu výborná klávesnice, 2 jsem si jí polil a jediný co to udělalo je to že to proteklo skrz na skrz díky dirkám mezi tlačítkama, klávesnici to vůbec nepoškodilo :D