A4Tech TK-5

Doprava 69 Kč,Do měsíce
Doporučená nabídka CZC.cz

Do měsíce • 1 varianta69 Kč98 % • 96 915 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace

Typ rozhraní

Pouze numerické
Podsvícení
Lokalizace
česká

Externí numerická klávesnice A4tech TK-5 ideální na cesty v kombinaci s vaším notebookem. Pokud pracujete na notebooku, a potřebujete často zadávat velké množství číselných dat, mohla by být absence numerické klávesnice zbytečně obtěžujícím a nepohodlným prvkem. Tento problém řeší externí numerická klávesnice A4tech TK-5, kterou jednoduše připojíte k notebooku, a vaše práce se ihned zrychlí a zefektivní.

Typ klávesnice: - numerická

• nemá tlačítko delete, pouze backspace

• malý skladný

• pouze přpojení k USB

• Produkt mám krátce ,zatím splňuje co jsem potřeboval

Malé rozměry,jednoduché připojení,navíjecí kabel,v této ceně dobrá klávesnice.

• dobrá a praktická velikost
    • stočitelný kabel
    • ideální pro lidi s notebookem a krátkou klávesnicí
    • na podložce se nesmeká
    • tenčí kabel
    • po delší době (5 let drželo určitě) se opotřebuje pryž na kabelu a začne odpadávat

Produkt mi byl kdysi doporučen kamarádem, který byl s klávesnicí taktéž spokojen. Pokud chcete pouze makat čísla a nic víc, bohatě postačuje. Mně odešla na věčné časy po 8 letech funkce, a sice protože se opotřeboval kabel, jehož dráty se postupem času potrhaly, a proto přestal převádět signály, i když byl propojen a svítil. Pokud často nebudete klávesnici smotávat jako já, věřím, že vydrží dlouho. Tlačítka se mi nijak nevymačkaly. Doporučuji

• , zakoupeno v AZ Mall

• okamžitě funguje - žádné stahování ovladačů apod.
    • malý, skladný
    • navíjecí kabel
    • trošinku menší klávesy, než na klasické numerické klávesnici, ale vůbec to nevadí - svůj účel plní skvěle

jsem s výběrem tohoto produktu spokojená

• levnější
    • malá