Airen AiBoard Game AB-GAMEB

Herní
Lokalizace
česká

KLAI001

AIREN KEYBOARD AiBoard Game Black CZ (AIREN AB-GAMEB)

Klávesnice AiBoard patří mezi nejnovější produkty společnosti AIREN TECHNOLOGY. V nabídce najdete ucelenou řadu produktů v této oblasti, která uspokojí každého zákazníka.

AiBoard Game je řada klávesnic orientovaná jak na klasickou práci ve firmách a domácnostech, tak hraní her. Rozhraní USB.

Parametry a specifikace:

Provozní podmínky:

• Provozní teplota: -10°C +60°C
  • Vlhkost: 30% 90%

Barva:

Černá se zvýrazněnými herními klávesami.

4zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v CZC.cz

• Páchne ale hrozně

• - Zadne
    • - Vysoka cena
    • - Vydrz asi 3 mesice denniho pouzivani

- Vsechny klavesnice od firmy Airen sou nekvalitni, jsou to klavesnice ktere se pri beznem pouzivani velmi rychle znici...

- Mam tuhle klavesnici pres mesic a uz se mi hodne pismen rozmazava a zachvili nebudou vubec viditelne!!!

- Kdo chce kupovat kazdyho pul roku klavesnici at si ji klidne od Airen poridi

• , zakoupeno v suntech.cz

herní klávesnice - ok

sppokojenost

• , zakoupeno v Alza.cz

• Nezabírá moc místa, plně kompatabilní s notebookem
    • Klávesa MEZERNÍKU se zdá být velice vymačkaná, přijde mi, jako by jsi někdo už dlouho používal. Stejně tak natištění některých kláves není úplně přesné a na neposledním místě ještě klávesy šipek, které jsou velmi špatně mačkatelné.

Klávesnice splnila mé základní požadavky, ale vzhledem k jistým nedostatkům bych si příště raději přece jen něco málo připlatil a koupil si klávesnici z vyšší cenové kategorie, která mě jistě nezkalme.

• levná a malá
    • ve skutečnosti vypadá hodně lacině,slabý plast,s části sloupnuté písmeno N a B tak jsem sám zvědav jak dlouho vydrží zbytek kláves

za tu cenu máte co jste chtěly

• Pěkný design,herní zaměrení,vyšší oddolnost membrány.
    • Funkce navíc.
    • Klávesnici jsem si objednal,přišla mi za čtrnáct dní a ještě u ní nefungovaly vůbec tlačítka uprostřed - U,J,K,M,N.
    • Takže docela zklamání.Poslal jsem ji

Takže docela zklamání.Poslal jsem ji na reklamaci a nyní čekám na novou,nevím jak to dopadne ale důvěru už u mě moc nemá.Ale uvidíme.Chybné kusy se do prodeje dostanou i od větších a dražších výrobců.Takže uvidíme.Jinak na první pohled se mi jevila dobře i chod a tvrdost talčítek OK.

Dám pak vědět.

• , zakoupeno v Alza.cz

• design, váha, červeně zvýrazněny herní tlačítka a šipky, lehce mačkatelné klávesy
    • Aktivní hraní her
    • Design klávesnice
    • Její nízká cena
    • Protiskluzové místa jsou z plastu takže klouže po stole

Klávesnice sama o sobě nemá snad žádné chyby co se týče funkčnosti či používání. Jediné co se jí dá vytknout jsou protiskluzové plošky které jsou z plastu. Po nalepení vlastních gumových částí klávesnice neklouže a jsem spokojen. Kvalita potisku kláves není na nejlepší úrovni a některé klávesy hraničí s čitelností. Když opomeneme tyto dvě věci, s klávesnicí jsem velmi spokojen. Po vyzkoušení klávesnic v cenovém rozsahu 1000-2500kč můžu říct že tato bohatě stačí a ještě ušetříte.

použitelná