BLITZ GK-240L

Popis produktu

Parametry produktu

Lokalizace
americká

Parametry produktu

Lokalizace
americká

Popis produktu

Herní klávesnice Blitz GK-240L

Speciálně pro náročné uživatele představujeme drátovou klávesnici Defender Blitz! Mechanická klávesnice Blitz je vyrobena z odolného materiálu příjemného na dotek, který maximalizuje pohodlí a efektivitu používání. Klávesy se nezasekávají a reagují velmi rychle i při intenzivním používání. Klávesnice je pro ty, kteří ocení kombinaci nejvyšší kvality zpracování s dostupnou cenou.

Technické specifikace Komunikace: drátová Rozhraní: USB Délka kabelu: 1,5 - +5% m Spínače: YH modrá Počet kliknutí: 10 milionů Počet tlačítek: 87 ks. Počet klávesových zkratek (funkcí): 12 (+FN) Barva hlavního jazyka rozvržení: Bílá Typ klávesnice: Mechanická Černá barva Požadavky na PC: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10, Mac OS X1

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.