C-Tech Kore GKB-11-BL

Lokalizace
česká
Počet multimediálních kláves

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

Klávesnici jsem ihned vracela zpět, protože nefungovalo podsvícení.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• multimediální klávesy
    • horší kvalita podsvícení
  • , zakoupeno v ExaSoft.cz

• S klávesnicí jsem spokojen.
    • O žádné nevím.

Typ rozhraní
drátové
Herní
Podsvícení
Lokalizace
česká
Počet multimediálních kláves

Multimediální a herní klávesnice C-TECH KORE má elegantní a moderní desing. Tato klávesnice je navržena nejenom pro běžnou práci, ale i pro bezproblémové hraní her, takže určitě oceníte speciálně tvarovaný mezerník pro jejich snažší ovládání. Po obou bočních stranách se nacházejí sady základních multimediálních kláves, které vám zpříjemní práci s kancelářskými programy a multimédii. Její modré podsvícení lze snadno nastavovat nebo zcela vypnout díky jednoduché ovládací klávese. To oceníte hlavně při práci ve tmě. Další výhodou a samozřejmostí jsou česko-slovenské znaky. S touto klávesnicí si zjednodušíte a zrychlíte vaší práci na PC.

Hlavní výhody tohoto produktu

Rozhraní Drátová

Výbava Podsvícené klávesy, Multimediální klávesy

• zajímavý design
    • mezerníííííík!!!

Klávesnici mám pár let, a už od začátku mám problémy s mezerníkem. Vrzal při stisku (promazáno a ok).
    Hlavní problém ale je, že při stisku v místě mezi výřezem pro palec a ALTem téměř nejde zmáčknout!
    Dvě tlačítka pod ním jsou umístěna hodně blízko u sebe a tím pádem se při stisku mezi výřezem a ALTem zhoupne a mezerník nejde domáčknout. Tedy jde, ale chce to více síly a k tomu zazní hlasité křápnutí..
    Možná je to problém jen mého kusu (protože tady nečtu žádné stížnosti), ale jsem přesvědčen, že z konstrukčního hlediska to nemůže dobře fungovat. Krátké prsty nemám.
    Pokud mačkáte mezerník od výřezu ke středu, jde zmáčknout normálně, ale hluku se nezbavíte.
    Já to vyřešil takto: na začátku každé hry přemapuju funkci mezerníku (většinou skok) na levý ALT...
    Ostatní klávesy v pohodě, tiché.
    Krom toho mezerníku nemám vzhledem k ceně co vytknout.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

Klávesnici jsem ihned vracela zpět, protože nefungovalo podsvícení.

• měkčí zdvih hláves
    • velký enter
    • ovládání zvuku a jiných blbin
    • podsvícená
    • levná
    • úzká
    • podsvícení není rovnoměrné, ale za ty peníze. Who cares.

Nenáročná, levná klávesnice pro ty co potřebují ovládání hlasitosti z klávesnice. V noci podsvícení neruší. Neslouží k náhradě lampičky, ale k tomu aby bylo vidět kde je jaké tlačítko. Je úzká, tak se mě na vysunovací desku vleze vedle pohodlně i podložka pod myš. Pořídil jsem si ji i do práce.
    Snad jen kdo nemá rád měkčí zdvih kláves, může mít ze začátku problém při psaní.

• podsvícení
    • občas se musí vypojit zapojit
    • po roce my podsvícení nefunguje
  • , zakoupeno v OKAY.cz

• multimediální klávesy
    • horší kvalita podsvícení
  • , zakoupeno v ExaSoft.cz

• S klávesnicí jsem spokojen.
    • O žádné nevím.

• dobrá při psaní
    • ne pro hry

Po půl roce mi odešli klávesy e,q,f,r,x,c,y,c.

• , zakoupeno v Stolní počítače CZ

• Některé znaky jsou špatně čitelné, modrá barva podsvícení není to nejlepší. Nejde nastavovat intenzita podsvícení.

Celkově nejsem s klávesnicí spokojen.

• Dobře se s ní píše
    • Podsvícení
    • Ač mám podsvícení jako pro, je škoda že není možnost si nastavit jeho intenzizu, ale za ty prachy co čekat že... :-)

Za takové peníze velmi dobrá klávesnice na které se dobře píše i hrají hry. Sice jsem ji hned po týdnu musl reklamovat, ale tak vždycky se nějaký ten zmetek najde. Snad to byla ojedinělá závada, bo jinak je to dobrá klávesnice. Je tichá, sice občas je hlučnější mezerník, ale ten se musí trošku "vychodit".

• pěkná
    • tichá

Pěkná a tichá klávesnice, dobrá na práci i na hry. Podsvícení není zrovna nejlepší, ale jedná se o dobrý designový prvek.