C-Tech Scorpia GKB-107

Programovatelné klávesy
RGB klávesnice
Apple kompatibilní

• , zakoupeno v CZC.cz

Zatím jsem klávesnici nedostal, ale mám velmi dobrou zkušenost se stejnou z minula

• , zakoupeno v Digiboss

+ osvětlení

- první kus jsem musel měnit - nesvítila
    - je vyšší , ale mám menší ruku ,tak mi to nevadí
    pro velkou ruku nedoporučuji

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

Podsvícení není kompletní u všech klávesnic - částečbě podsvícené.

Typ rozhraní
USB
Programovatelné klávesy
RGB klávesnice
Apple kompatibilní

Špičková herní klávesnice SCORPIA je určena pro opravdové hráče, kteří čekají od herní klávesnice maximum. Klávesnice nabízí spoustu možností nastavení a tudíž je jen na uživateli, jak se rozhodne klávesnici používat. 6 barev podsvícení - na klávesnici lze zvolit celkem 6 barev podsvícení. K jejich volbě můžete použít herní software, nebo speciální tlačítko klávesnice. Na výběr je z těchto barev: modrá, červená, zelená, cyan, žlutá a fialová. Jak v herním software tak opět i na klávesnici lze i nastavit intenzitu podsvícení.

Programovatelná - C-TECH SCORPIA je dodávána s herním software, se kterým lze všemožně upravovat nastavení klávesnice. V herním software lze měnit nastavení podsvícení, vytvářet a editovat makra, předefinovávat jednotlivé klávesy a mnoho dalšího.

Live macro recording - pomocí této funkce lze nahrávat makra přímo z klávesnice a rovnou je i přidělovat konkrétní klávese 5 makro tlačítek - klávesnice SCORPIA má celkem 5 tlačítek pro přiřazení jednotlivých maker 3 profily - na klávesnici naleznete klávesy pro přepínání mezi 3 nezávislými profily. Pro každý profil lze individuelně nastavit barva podsvícení, její intenzita, makra, předefinované klávesy...

Automatické vypnutí podsvícení - podsvícení klávesnice SCORPIA se po delší době nečinnosti automaticky vypne. Zpětně se zapne se zmáčknutím jakékoliv klávesy

Vypnutí Windows tlačítka - jak v herním software, tak přímo na klávesnici lze zapnout/vypnout funknčnost Windows klávesy

Multimediální funkce - Na klávesnici naleznete i sadu základních multimediálních funkcí, které se aktivují stisknutím kombinace FN a F1-F12

Určení Herní

+ osvětlení

- první kus jsem musel měnit - nesvítila
    - je vyšší , ale mám menší ruku ,tak mi to nevadí
    pro velkou ruku nedoporučuji

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

Podsvícení není kompletní u všech klávesnic - částečbě podsvícené.