Connect It CI-45

Klávesnice CONNECT IT CI-45 LED podsvícená klávesnice zaujme nejen svým elegantním designem, ale i prakticností. Modré podsvícení, aktivované pomocí speciální klávesy, je...
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z Mironet.cz

Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 87 095 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč93 % • 333 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 61 427 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč96 % • 7 513 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta54 Kč99 % • 2 105 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč95 % • 1 729 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč95 % • 2 774 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta65 Kč91 % • 7 774 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta73 Kč98 % • 11 293 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč92 % • 214 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 6 238 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 47 488 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč95 % • 6 176 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč100 % • 2 486 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 96 924 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 52 900 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč93 % • 17 400 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v GIGACOMPUTER

• OK

• výborně zpracované
    • dobře osvětlené i čitelné bez osvětlení
    • kvalitní ale lesklý materiál (plast)
    • brzy se nejspíše upatlá a bude to vidět

Lokalizace
česká
Počet multimediálních kláves

Klávesnice CONNECT IT CI-45

LED podsvícená klávesnice zaujme nejen svým elegantním designem, ale i prakticností. Modré podsvícení, aktivované pomocí speciální klávesy, je ideální pomocník pro práci v šeru. Multimediální funkce kláves F1-12 vám usnadní, urychlí a zpríjemní obsluhu vašeho prehrávace.

Vlastnosti:

Multimediální funkce kláves F1-12

Aktivované kombinací s klávesou Fn

Modré podsvícení

Snadná a rychlá instalace

Kompatibilní s vetšinou operacních systému

USB rozhraní 1.1 a vyšší

Délka kabelu 1,4 metru

Kompatibilní s Windows XP/Vista/7/8/10 a Mac OS *Funkce produktu, které nejsou podporovány Mac OS, nemusí fungovat správně.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta39 Kč100 % • 1 911 recenzíDalší informace

• funkční a pěkné
  • , zakoupeno v GIGACOMPUTER

• OK

• modré podsvícení kláves
    • podsvícení se dá vypnout/zapnout jednoduchým stiskem tlačítka vpravo nahoře
    • dlouhý kabel
    • dvě výsuvné nožky pro lepší úhel sklonu
    • vyšší hmotnost, takže vám nebude cestovat po stole
    • CZ/SK layout
    • nemá regulaci intenzity modrého podsvícení (ale tohle mě vůbec nevadí)
    • leklý černý plast mezi klávesami, lehce se upatlá
    • kabel není opletený a nedá se měnit poloha, odkud zezadu povede
    • klávesy jsou dost hlučné

Klávesnici jsem si kupoval jako pracovní (v žádném případě ne na hraní her), mám ji k notebooku, a plní přesně to, co jsem očekával, hlavně jsem chtěl podsvícenou. Modré podsvícení je pro mě ideální, intenzita mi vyhovuje, i když se nedá nijak regulovat. V případě potřeby se dá zcela vypnout/zapnout jednoduše stisknutím malého tlačítka na klávesnici, umístěného vpravo nahoře. Hluk kláves je dost velký oproti jiným obyč membránovým klávesnicím co jsem už měl, ale to mi taky nijak nevadí. Já jsem spokojený, kupoval jsem ji za cenu 483 Kč.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta39 Kč100 % • 1 911 recenzíDalší informace

• výborně zpracované
    • dobře osvětlené i čitelné bez osvětlení
    • kvalitní ale lesklý materiál (plast)
    • brzy se nejspíše upatlá a bude to vidět
  • , zakoupeno v Alza.cz

• decentní podsvícení, žádné blikající nesmysly

Klávesnice je výborná. Mohla by vydržet déle než stejná předchozí (pouze 1 rok), ale jinak spokojenost. Doporučuji.

• pěkná
    • decentní podsvícení
    • dobrá cena cca 350 - 400 kč

Celkově vše OK.

• Rozložení kláves
    • Pěkný vzhled

• skvělá klávesnice
    • decentní podsvícení
    • žádné barevné blikací nesmysly

Super po všech stránkách! Doporučuji!

• , zakoupeno v Alza.cz

Jsem s ní naprosto spokojen. Potřeboval jsem podsvětlení a numerickou klávesnice. Podsvětlení se nedá regulovat, což mě nevadí. Nastavení od výrobce je naprosto v pořádku. Doporučuji

• , zakoupeno v CZC.cz

• podsvícení je příjemné na oči