Connect It CI-58

Top nabídka

Seřadit:

Nejlevnější nabídky (41)

Skladem • 1 varianta110 Kč99 % • 9 117 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč99 % • 116 167 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta56 Kč92 % • 7 887 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant79 Kč92 % • 8 862 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč1 117 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta73 Kč97 % • 11 400 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč96 % • 7 526 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 14 888 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč95 % • 6 182 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka69 Kč96 % • 97 035 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč91 % • 513 142 recenzíDalší informace
Do obchodu
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 88 042 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 53 156 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace

Popis produktu

Podsvícení
Lokalizace
česká

Recenze

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Levná
    • Funkční

Klávesnici jsem vybral kvůli dobré ceně a zatím dělá, to co má.

• , zakoupeno v GIGACOMPUTER

Vzhledem k tomu, že píšu všemi deseti a tato klávesnice má malý BackSpace, tak jsem místo uváděné kopil jinou, C-Tech standard KB-102 USB a udělal jsem asi velmi dobře. S tou jsem velmi spokojený. Právě na ní vám píšu recenze.

• Klasika za rozumnou cenu

Podsvícení
Lokalizace
česká

Popis produktu

Základní cenově dostupnou klávesnici CI-58 představila společnost CONNECT IT. Klávesnice je ideální pro kancelářské použití ve firmě, školním prostředí i v domácnostech. Je určena všem uživatelům, kterým postačí jednoduché provedení. Klávesnice nabídne základní sestavu kláves, je rozdělena do několika bloků. Hlavní blok je pokryt písmeny v CZ rozložení a slouží k základnímu psaní textů. Vedlejší numerický blok je určen pro snadné psaní číslic. Pro další ovládání slouží navigační klávesy. K počítači se klávesnice připojuje pomocí USB rozhraní. Délka kabelu dosahuje 1,8 metru.

Splní vaše základní požadavky

Klasická klávesnice v líbivém černém provedení neudělá ostudu na žádném stole. Je naprosto ideální pro všechny méně náročné zákazníky.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 252 964 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč99 % • 9 170 recenzíDalší informace

16 ×
7 ×
4 ×
5 ×
  • , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Levná
    • Funkční

Klávesnici jsem vybral kvůli dobré ceně a zatím dělá, to co má.

• Klasika za rozumnou cenu
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta89 Kč99 % • 9 170 recenzíDalší informace

Levná klávesnice.

• Konsistentní výkon kláves
    • Menší tlačítko enter než jsem zvyklý
  • , zakoupeno v Alza.cz

• Kvalitní klávesnice na kancelářské použití

• splnil očekávání

Ticha klávesnice

• , zakoupeno v Alza.cz

Klavesnici jsem koupil, protoze mela stejne rozlozeni jako moje predchozi. Tato ma ale hrozne meky stisk a mala tlacitka, takze casto mackam vedlejsi tlacitko. Taky je konstrukce celkove meka, takze se uprostred pri psani prohyba.

funguje jak má....