Crono C8800

Typ rozhraní
drátové

• , zakoupeno v Mironet.cz

• Prozatím jsem spokojený.
    • Nic.

Za tu cenu mi vyhovuje.

Typ rozhraní
drátové

Crono C8800 / multimediální klávesnice / USB / PS2 / CZ+SK / černá

• tichá
    • lehký stisk
    • klávesy nejsou rovné, ale jsou to takové "mističky" - velmi pohodlné psaní
    • jde i na Apple Mac počítačích a noteboocích
    • voděodolná (tato vlastnost ještě nevyužita)
    • některé multimediální klávesy na Macu fungují jinak, ale to jsem ani nečekal, že bude jinak

Vybral jsem si ji jako nejlacinější klávesnice na Macintoshe, poté, co původní byla odpálena vylitím čaje. Koupil jsem ještě klávesnici Umax Inspire, taktéž určena na PC a Macy. Obě jsem porovnával. Crono je tišší a má ony klávesy s "mističkami" na které jsem od r. 1995 zvyklý.
    Překvapilo mě, že za tak směšnou cenu jsem dostal tak kvalitní produkt, za který bych dal u Apple určitě přes 1000 Kč.

• , zakoupeno v Mironet.cz

• Prozatím jsem spokojený.
    • Nic.

Za tu cenu mi vyhovuje.