Crono CK2110

Popis produktu: Tato herní klávesnice byla stvořena speciálně pro hráče. Při jejím návrhu kladli designéři důraz především na robustní provedení, dlouhou životnost a vysokou...
Doprava 85 Kč,Do týdne
Doporučená nabídka IT Děčín, s.r.o.

Do týdne • 1 varianta85 Kč98 % • 2 828 recenzíDalší informace

Typ rozhraní
drátové
Herní
Podsvícení
Lokalizace
česká
Mechanické

• , zakoupeno v ITAGE, spol. s r.o.

Kvalitní klávesnice zejména pro hráče

• , zakoupeno v ToneryNaplne.cz

• Přesně taková, jaká je zobrazená na stránkách obchodu
    • Jsme maximálně spokojeni
    • Využíváme ji od prvního dne, co nám byla dodána a vše je v naprostém pořádku
    • Zatím nemáme žádné proti.

Tento produkt byl cenově přiměřený své kvalitě, vzhledově moc pěkná klávesnice, syn je velice spokojený.

Typ rozhraní
drátové
Herní
Podsvícení
Lokalizace
česká
Mechanické

Popis produktu:

Tato herní klávesnice byla stvořena speciálně pro hráče. Při jejím návrhu kladli designéři důraz především na robustní provedení, dlouhou životnost a vysokou přesnost ovládání. Aby byly parametry co nejdokonalejší, na testování a vývoji se podíleli samotní hráči, kteří nejlépe vědí, co má správná herní klávesnice umět. Nesmí chybět funkce anti-ghosting, možnost změny barvy podsvícení a nadčasový agresivní design. herní klávesnice Crono je tou správnou volbou pro hráče, kteří vědí, co od herního příslušenství očekávat.

Typ klávesnice: - herní

Připojení : - USB

Barva: - černá

Rozložení kláves: - CZ + SK

Další vlastnosti:

• podsvícené klávesy, možnost změny barvy - červená, modrá, fialová
  • 7 anti-ghosting kláves : A, S, D, J, K,L a mezerník
  • vysoce kvalitní feritový kabel o délce 1.6 m

• , zakoupeno v ITAGE, spol. s r.o.

Kvalitní klávesnice zejména pro hráče

• Tlačítka se příjemně mačkají
    • 3 nastavitelné barvy podsvícení
    • Nastavení jasu podsvícení
    • Rychlá odezva
    • Anti-Ghosting
    • Pouze 3 nastavitelné barvy podsvícení
    • V noci na ně stejně nevidím s podsvícením
    • Po vypnutí PC se resetuje podsvícení klávesnice a jas

Hledal jsem levnou, dobrou klávesnici. Našel jsem. Jsem zvyklý na klávesnice s malým profilem, ale překvapilo mě, že jsem si na tuto skvělou klávesnici zvykl velmi rychle. Řekl bych, že toto je jedna z nejlepších klávesnic do 500,- Doporučuji !

• , zakoupeno v ToneryNaplne.cz

• Přesně taková, jaká je zobrazená na stránkách obchodu
    • Jsme maximálně spokojeni
    • Využíváme ji od prvního dne, co nám byla dodána a vše je v naprostém pořádku
    • Zatím nemáme žádné proti.

• Efektní LED podsvícení
    • Výborná odezva kláves
    • Robustní kontrukce

Dostupná klávesnice pro všechny hráče, kteří si chtějí dopřát ty pravé herní zážitky. Díky efektnímu LED podsvícení navíc klávesnice skvěle vynikne v každém herním doupěti.

• kvalitní provedení
    • poměr cena/výkon
    • anti-ghosting
    • podsvícení

S klávesnicí jsem nadmíru spokojen. Překvapilo mě její provedení, které je velice kvalitní. Klávesy se příjemně mačkají a jsou dobře podsvíceny.

• Super vzhled
    • V noci krásné svítí
    • Příjemné se mačká
    • Škoda, že multimediální klávesy nejsou samostatně

Dlouho jsem hledal klávesnici k mému hernímu PC až jsem narazil na tuto a mužů říct, že jsem maximálně spokojený, jen škoda, že multimediální klávesy nejsou samostatně nad F tlačítky.