Darkflash V200 Mocha

Popis produktu

Parametry produktu

Lokalizace
americká

Parametry produktu

Lokalizace
americká

Popis produktu

Bezdrátová klávesnice Darkflash V200

Bezdrátová membránová klávesnice Darkflash V200 je vybavena 84 tichými klávesami a umožňuje plynulou a pohodlnou práci. Podporuje připojení přes Bluetooth a v pásmu 2,4G a můžete ji také spárovat se 3 zařízeními současně. Výrobek se vyznačuje také širokou kompatibilitou a dlouhou dobou provozu. K napájení potřebuje pouze 2 baterie AAA (nejsou součástí balení). 3 možnosti připojení

Klávesnice V200 se k vybranému zařízení připojuje 3 způsoby - v pásmu 2,4G, prostřednictvím Bluetooth 3.0 a prostřednictvím Bluetooth 5.0. Můžete ji dokonce spárovat se 3 zařízeními najednou a pohodlně mezi nimi přepínat - stačí stisknout příslušnou klávesu. Všechny 3 technologie připojení zaručují rychlý a stabilní přenos - zapomeňte na rušení!

Široká kompatibilita

Nezáleží na tom, jaké zařízení nejčastěji používáte - klávesnice V200 vám umožní pohodlnou práci téměř v každé situaci. Zařízení je kompatibilní s oblíbenými operačními systémy, jako jsou iOS, Windows a Mac OS. Můžete ji tedy snadno připojit k notebooku, počítači, tabletu nebo dokonce smartphonu.

Může vás doprovázet téměř kdekoli

Klávesnici můžete pohodlně používat, kdekoli chcete - doma, v práci nebo na univerzitě. Klávesnice V200 je dostatečně lehká a skladná, abyste si ji mohli snadno vzít s sebou, kamkoli potřebujete. Snadno se vám vejde do kabelky, batohu nebo tašky na notebook! Díky tichým klávesám se navíc nemusíte bát, že by někoho rušil nepříjemným hlukem. Klávesnici tak můžete volně používat v kavárně nebo knihovně.

Dlouhá pracovní doba

Zařízení je napájeno 2 bateriemi AAA. Ty zajistí klávesnici překvapivě dlouhou pracovní dobu. Za předpokladu, že ji budete používat přibližně 8 hodin každý den, můžete ji používat až 150 dní! Nemusíte se bát, že by se baterie příliš rychle vybily a bránily vám v práci.

Vylepšený design

Tato praktická klávesnice byla zdokonalena v každém detailu. Díky svému ergonomickému designu poskytuje vysoký komfort používání, a to i při dlouhodobé práci. Její klávesy se snadno poddají vašim prstům a vyznačují se životností 10 milionů kliknutí. Vedle slotu pro baterii se navíc nachází malá přihrádka pro USB přijímač, která výrazně usnadňuje jeho uložení a zabraňuje jeho ztrátě.

Značka

Darkflash

Model

V200

Typ

Membrána

Barva

Mocha

Připojení

Bezdrátové připojení

Rozhraní 2.4G / Bluetooth 3.0 / Bluetooth 5.0

Počet tlačítek 84

Životnost kláves

Přibližně 10 milionů kliknutí

Podsvícení

Ne

Hmotnost

Přibližně 369 g (včetně USB přijímače, bez baterie)

Rozměry 310,6x121,3x22,1 mm

Napájení 2x baterie AAA (není součástí dodávky)

Kompatibilita

Windows XP / 7 / 8.1 / 10, Mac OS X10.4 nebo vyšší, iOS

Další

Lze spárovat se 3 zařízeními současně

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.