Genesis RX85 NKG-0959

Barva Černá Drátová připojení USB-A Rozměry (V x Š x H) 36 mm (V), 449 mm (Š), 210 mm (H) Materiál Hliník, Plast Připojení Drátové Ovládání hlasitosti Ano...
1 699 Kč

• Hardwarové provedení působí kvalitně
    • Zvlášť kolečko pro hlasitost (+,-,mute,unmute) a jiné multimediální funkce
    • Full RGB podsvícení
    • Software už je na tom s kvalitou hůř
    • Bez CZ/SK lokalizace (upozornění)
    • Barva podsvícení ovládání hlasitosti neodpovídá 100% barvě podsvícení kláves.

Jestli kupujete první mechanickou klávesnici, tak doporučuji zjistit rozdíl mezi Brown/Red/Blue switchemi.

K produktu:
    Provedení softwaru není úplně intuitivní, ale zvládne co je potřeba - chvíli jsem bojoval s nastavením statické barvy + menšího jasu. Pokud se Vám povede zmáčknout tlačítko vedle hlasitosti pro ovládání podsvícení, tak se softwarové nastavení ztratí a je potřeba znovu nastavit, ale aspoň, že si nastavení pamatuje i bez napájení.

Lokalizace mi nevadí, ale pouze uvádím jako upozornění. Klávesnici jsem koupil ve slevě tuším za 1300 - nepovedlo se mi najít levnější s brown switchi a numerickou klávesnicí. Ale za cenu přes 1700 už existují i lepší mechanické klávesnice.

Rozdílná barva podsvícení mě trochu naštvala - chtěl jsem tyrkysovou barvu, bohužel při nastavení tyrkysové byla barva na kolečku mírně odlišná, buď zelená nebo modrá. Musel jsem se spokojit s červenou.

Na značku Genesis bych si ale do budoucna dal pozor, koupil jsem již více produktů a nebyl jsem vždy spokojen - kdyby byla možnost koupit podobný produkt o trochu dráž od jiné značky, tak bych vybral ověřenější značku.

Celkově jsem spokojený s produktem za 1300,-. Za více bych si koupi asi rozmyslel.

• Kolecko pro ovladani hlasitosti
    • Dobry pomer cena/vykon
    • Pomerne hlastia, ale to se da od mechanicke klavesnice ocekavat.

• moje první mechanikapíše se na ní lépe, než na staré membránovce
    • vypadá krásněfunguje bezvadněs hlasitostí mechanik nemám zkušenosti, ale není to nic hrozného

Typ rozhraní
Mechanické

Barva

Drátová připojení

USB-A

Rozměry (V x Š x H) 36 mm (V), 449 mm (Š), 210 mm (H)

Materiál

Podsvícená klávesnice

Výbava klávesnice

Multimediální klávesy

Hmotnost 3

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta89 Kč97 % • 1 801×Další informace
Skladem • 1 varianta63 Kč100 % • 1 037×Další informace

• , zakoupeno v kak.cz

• Brown switche
    • Hardwarové provedení působí kvalitně
    • Zvlášť kolečko pro hlasitost (+,-,mute,unmute) a jiné multimediální funkce
    • Full RGB podsvícení
    • Software už je na tom s kvalitou hůř
    • Bez CZ/SK lokalizace (upozornění)
    • Barva podsvícení ovládání hlasitosti neodpovídá 100% barvě podsvícení kláves.

K produktu:

• Kolecko pro ovladani hlasitosti
    • Dobry pomer cena/vykon
    • Pomerne hlastia, ale to se da od mechanicke klavesnice ocekavat.

• moje první mechanikapíše se na ní lépe, než na staré membránovce
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta89 Kč97 % • 1 801×Další informace
    Skladem • 1 varianta63 Kč100 % • 1 037×Další informace

• Dobrá Fakt že jo nemá chybu
    • Píše se že má software ale nelze nikde najít

chybí mi ten software

• , zakoupeno v PATRO.cz

• výborné mechanické spínače (Kailh Brown)
    • RGB podsvícení každé klávesy zvlášť (plně nastavitelné i vypnutelné)
    • ovládání hlasitosti v podobě otočného tlačítka
    • kovové tělo a magneticky připevnitelná podložka pod zápěstí
    • pěkný design
    • trošku zvláštní font kláves (na první pohled to vypadá že některé klávesy mají již z výroby setřené popisky)
    • absence českých popisků kláves

Výborná a solidní klávesnice s relativně tichými mechanickými spínači (ikdyž samozřejmě relativně hlučné oproti membránovým, obzvlášť pokud klávesy domačkáváte až do dna).