Recenze Kingston HyperX Alloy FPS HX-KB1RD1-NA/A2

Ověřené recenze Kingston HyperX Alloy FPS HX-KB1RD1-NA/A2

Ověřený zákazník CZC.cz

Přidáno: 22. září 2018

Zakoupeno v CZC.cz

• Mechanická počítačová klávesnice - je nesrovnatelně spolehlivější než membránové klávesnice.
  • Není moc hlučná.
  • Podsvětlení je červené, můžete nastavit intenzitu svitu, různé módy svitu (například si nastavit svícení jen těch kláves které chcete) i svícení kompletně vypnout,vše přes jednoduše zapamatovatelné klávesové zkratky.
  • Kovová deska seshora klávesnice.
  • Kabel můžete odpojit od klávesnice,na druhém konci je 2 x USB konektor - jeden pro komunikaci s počítačem, druhý pro napájení konektoru na klávesnici například pro dobíjení mobilního telefonu. Kabel je dostatečně dlouhý a kvalitně opletený.
  • Dobrý rozměr klávesnice.
  • Numerická část klávesnice.
  • Klávesa pro zablokování tlačítka Windows.
  • Český návod.
  • Látkový obal na klávesnici.
  • Klávesnice dobře sedí na stole,ani se nehne.
  • Klávesnice vypadá výborně.
  • Drátová - netřeba baterie.
  • Vyšší cena,ale vyplatí se to.
  • Anglická verze klávesnice, nemá to ale na nic moc vliv,jen snad ty popisky na klávesnici.
  • Nemá funkci makro.

Výborně zpracovaná mechanická počítačová klávesnice pro každou příležitost,nejen pro hráče ale také pro ty co chtějí aby klávesnice dlouho vydržela a já doufám,i po zkušenostech s touto výbornou značkou,že opravdu dlouho vydrží,má předchozí klávesnice jiné značky byla membránová gelová se silikonovou membránou za cca.700,- Kč a bez poruch vydržela cca. 2-3roky,pak si psala co chtěla a některé klávesy nefungovaly nebo psaly něco jiného než bylo na nich psáno - takže po takto špatných zkušenostech s membránovou klávesnicí jsem už zvolil klávesnici mechanickou a od kvalitní značky.

Hlasitost kláves: Nerušící
Rozložení klávesnice: Vyhovuje mi