Kingston HyperX Alloy FPS RGB HX-KB1SS2-US

Kailh Silver
Mechanické

• Dobra klávesnice moc se v tom nevyznám
    • Kočka mi na ni furt lozi

Klávesnici jsem si koupil před třemi dny kdybyste se divili proč sem píšu úplně kravinu tak mi tu jede nějaká čára co mi hodnotí recenzi takže Tedka sem píšu svůj životní příběh hodil jsem sagl spoluzacce a ta totálně zgrcala učebnu tak jsem se poblil taky protože to totálně smrdelo jinak skvělá klávesnice nemám co vytknout

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Můžete stáhnout témata barev a jednoduše je nastavit v programu
    • Program je hezký ale pro mě složitý proto používám základní téma
    • kovová - nejezdí po stolu
    • klávesy jsou tiché ale nesmíte do nich moc bouchat pak jdou slyšet

Klávesnice je kovová a nebude vám jezdit po stole. Barvy jsou silné akorát. Program na úpravu vzhledu je pěkný a přehledný ale pro mě nepřehledný. Doporučuji.

velmi velká spokojenost, splněné očekávání, vřele ych doporučila

anglická
Typ spínače
Kailh Silver
Mechanické

Ohromující nádhera v RGB, s dynamickými efekty a v kompaktním provedení.

HyperX Alloy FPS RGBTM je špičková klávesnice, jež skvěle vypadá a umožňuje ti plně ukázat své dovednosti i styl. Exkluzivní diody LED na klávesách podtrhují jas RGB podsvícení, které je možné si snadno upravit pomocí softwaru HyperX NGenuity tak, že můžeš dosáhnout skutečně jedinečných efektů. Klávesnice Alloy FPS RGB je kompaktní, proto se hodí všude tam, kde je málo místa, protože ti ponechá dost prostoru k manévrování myší aniž musíš zvyšovat její citlivost. Klávesnice je též vybavena pohodlným dobíjecím USB portem a oplétaným odpojitelným kabelem, který odolává opotřebení a umožňuje snadné přenášení. Pevný ocelový rám zajišťuje stabilitu a nehybnost klávesnice, i když právě zběsile bušíš do kláves, abys doplnil munici, obral zneškodněné nepřátele nebo rychle přezbrojil. Trvanlivé klávesy Kailh Silver Speed vydrží 70 milionů stisknutí a jdou mimořádně lehce. Jsou ideální pro hráče, kteří hledají, jak ušetřit každý zlomek sekundy, aby získali výhodu oproti svým rivalům. Až si klávesnici upravíš dle svého vkusu, můžeš si uložit až 3 vlastní režimy do integrované paměti a nosit si svou osobní světelnou show a nastavení maker všude s sebou. S klávesnicí Alloy FPS RGB, která nabízí přizpůsobitelný herní režim, 100% anti-ghosting a N-key rollover, už neztratíš ani jedno stisknutí klávesy. · Klávesy s RGB podsvícením a úžasnými světelnými efekty · Pokročilé možnosti nastavení pomocí softwaru HyperX NGenuity · Kompaktní design s odpojitelným kabelem umožňující velmi snadné přenášení · Odolný ocelový rám · Mechanické klávesy Kailh Silver Speed · Integrovaná paměť pro uložení tří profilů · Pohodlný dobíjecí USB port · Herní režim, 100% anti-ghosting a N-key rollover

• Dobra klávesnice moc se v tom nevyznám
    • Kočka mi na ni furt lozi