KnewKey Rymek V3

90 %

Popis produktu

Parametry produktu

Typ rozhraní
drátové
Pouze numerické
ne
Herní
ne
Ergonomické
ano
Podsvícení
ano
Streamovací
ne
Typ spínače
Cherry MX Brown
Mechanické
ano
Částečně mechanické
ne

Recenze

  Parametry produktu

  Typ rozhraní
  drátové
  Pouze numerické
  ne
  Herní
  ne
  Ergonomické
  ano
  Podsvícení
  ano
  Streamovací
  ne
  Typ spínače
  Cherry MX Brown
  Mechanické
  ano
  Částečně mechanické
  ne

  Popis produktu

  Klávesnice KnewKey Rymek
  je dodávána s ergonomicky tvarovanými kryty kláves. Lesklý povrch je nejenom krásný, ale také velmi odolný. Všechny klávesy jsou uspořádány pro pohodlné ovládání z výchozí polohy, což zvyšuje nejen rychlost psaní, ale také přesnost. Rymek je vybaven stojanem z nerezové oceli, který vám během psaní zajistí telefon nebo tablet.

  DEJTE SBOHEM DRÁTŮM DÍKY BLUETOOTH PŘIPOJENÍ
  Rymek využívá Bluetooth 3.0 a podporuje iOS, Android, macOS a Windows (s funkcí Bluetooth) s vysoce stabilním připojením. Klávesnici můžete snadno spárovat se 3 zařízeními a jednoduše mezi nimi přepínat pomocí zkratek.

  RADOST ZE PSANÍ
  Na rozdíl od běžných klávesnic vám mechanické klávesnice poskytují konkrétní hmatovou zpětnou vazbu na stisknutí tlačítek. Zároveň se dočkáte nejpřesnějšího a nejspolehlivějšího výkonu, který spisovatelé či hráči skutečně ocení.

  RECENZE Z PORTÁLU LETEM SVĚTEM APPLEM
  Při psaní na Macu máte – co se vstupního zařízení týče – hned několik možností. Tou, která se nabízí jako samozřejmá, je klávesnice od Applu, ať už se jedná o tu, která je součástí vašeho MacBooku, nebo třeba o Magic Keyboard pro iMac. Další možností je používání externí klávesnice od jiného výrobce. Společnost Rymek vyvinula opravdu stylovou mechanickou bluetooth klávesnici s názvem KnewKey, která vám díky své podobě s tradičním psacím strojem při psaní na Macu poskytne opravdu jedinečný pocit. Více najdete v článku ZDE.

  AMBIENTNÍ PODSVÍCENÍ BLUETOOTH KLÁVESNICE
  Retro klávesnice Rymek je dostupná s dynamickými podsvícenými klávesami. Nabízí 5 úrovní jasu (0% ~ 100%), 7 světelných efektů a na výběr jsou i 4 rychlosti. Podle potřeby můžete také podsvícení vypnout.

  VŠESTRANNÝ, OTOČNÝ KNOFLÍK
  Designová inspirace otočného knoflíku pochází z mechanického psacího stroje. Slouží k regulaci hlasitosti či jako vypínač. K ovládání hudby můžete také použít multimediální klávesu.

  VÝDRŽ BATERIE
  S kapacitou vestavěné baterie 2000 mAh, Vám klávesnice Rymek poskytne přibližně 50 hodin výdrže.

  MOŽNOST PŘIPOJENÍ KLÁVESNICE KABELEM
  Klávesnice podporuje i připojení přes USB, takže ji můžete používat s počítači se systémem Windows, Linux či iOS. Najdete na ní také duální USB port, který umožní, aby Rymek lépe vyhovovala vašemu nastavení. Jednoduše použijte její rukojeť k přepínání mezi režimem Bluetooth a USB.

  Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

  Hodnocení produktu

  1zákazník doporučuje produkt
  0zákazníků nedoporučuje produkt
  90 %
  průměr z 1 hodnocení
  5
  1 ×
  4
  0 ×
  3
  0 ×
  2
  0 ×
  1
  0 ×
  • Doporučuje produkt

   90 %
   • Materiál
   • Barva

   Klávesnice je povedená, robustní, doporučuji.

   (značka)

   Děkujeme za hodnocení :)

  • Both Bluetooth Wireless And USB Wired Connectivity Supported Windows / macOS / iOS / Android System Supported: able to connect with iPad Pro, MacBook

   Zobrazit video recenzi

  • Hi! Today I will be unboxing the Rymek Chic Mechanical Keyboard by KnewKey! It is a retro typewriter style keyboard, perfect as an iPad, phone, and computer accessory. This video is not sponsored. I bought it with my own money. I hope you enjoy. Make sure to like, comment and subscribe for more unboxing!

   Zobrazit video recenzi

  • S retro klávesnicí Rymek se vrátíte minimálně o 30 let zpět, nabízí mechanické spínače podobné těm na psacím stroji. S tím, že tato je obohacena moderní technologií bluetooth, takže je možné ji připojit k zařízením jako je mobilní telefon, tablet či notebook?

   Zobrazit video recenzi