Logitech K480 Multi-Device 920-006366

Vše o produktu multiplatformní klávesnice • vhodná ke smartphonu a tabletu • iOS, Android, Windows, Mac i Chrome OS • rozhraní Bluetooth • stojánek pro zařízení LOGITECH...
1 335 Kč

Podsvícení
Lokalizace
americká
Mechanické

• , zakoupeno v Růžovka.cz a.s.

• Výborná klávesnice, výborná cena

klávesnice je velmi dobře zpracovaná. Výborná je i kvalita materiálů. Umožňuje připojení ke 3 zařízením, já jej používám pro domácí kancelář. Není to tiché, ale já jsem ticho nepotřeboval.
    Baterie se dají vyměnit, zatím to mám měsíc a nepotřeboval jsem to nabíjet (deklarovali, že na plné nabití se dá používat rok).
    Vřele doporučuji!

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Po spárovaní a stažení české klávesnice funguje skvěle
  • , zakoupeno v CZC.cz

Vynikajicí design i vybavení funkcemi.Dobrá rychlost funkcí.

Typ rozhraní
bezdrátové
Podsvícení
Lokalizace
americká
Mechanické

LOGITECH Multi-Device Keyboard K480 Aktivní uživatelé mobilních telefonů a tabletů tráví ve společnosti svých oblíbených zařízení každý den dlouhé hodiny. Hrají hry, komunikují s přáteli, nebo si čtou novinky. Problém nastává – zejména v případě mobilních telefonů – při psaní většího souvislého textu. Displej je buď přímo malý, nebo někomu není příjemné psát déle na dotykové obrazovce. Tyto vaše potíže vyřeší tato unikátní klávesnice od Logitechu. Nabídne vám možnost pohodlně psát dokumenty nebo rychleji komunikovat s přáteli, i pokud máte menší dotykový displej.

Jednoduché psaní i s mobilem Klávesnice je plně bezdrátová a využívá rozhraní Bluetooth. Kromě tabletů a mobilů může být skvělou alternativou ke klávesnicím k PC nebo notebookům. Je podporována celou škálou operačních systémů, jako je iOS a Android, Windows, Mac i Chrome OS. Klávesnice je navíc vybavena praktickým stojánkem pro tablety a mobily, díky kterému na své zařízení skvěle uvidíte.

4zákazníci nedoporučují produkt

• Umoznuje pripojit vice zarizeni a prepinat mezi nimi pohodlne
    • Dlouha vydrz na baterie
    • Hlucna
    • Odflaknuty ON/OFF spinac, levnejsi uz asi nenasli.

V ere cirkularni ekonomiky, udrzitelnosti a ekologie je tohle jen dalsi napln do popelnice.
    Nekupujte produkty, kde vyrobce "musel" nutne setrit za kazdou cenu na necem tak dulezitem jako je spinac pro zapnuti jehoz selhani odsuzuje vyrobek k likvidaci.
    Dalsim dilkem skladacky je pak naprosto nulova reakce supportu. Proste jen vyrabet vagony srotu a tvarit se u toho jako nejvetsi spasitele.

• , zakoupeno v Růžovka.cz a.s.

• Výborná klávesnice, výborná cena

Vřele doporučuji!

• - prepinani funguje relativne dobre a to je asi tak vse pozitivni co bych o ni mohl rict
    • - hlucnost
    • - casto nereagujici klavesy (zvlast F ktere se vypise tak zhruba trikrat z deseti pokusu)
    • - chybejici HOME a END
    • - vaha
  • , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Po spárovaní a stažení české klávesnice funguje skvěle

• Možnost psaní na více zařízeních, pohodlné psaní (když funguje), hezký design.
    • Nedá se použít při připojení na wifi
    • I po nepatrném stisknutí klávesy se jedno písmeno objeví třeba 20x, při snaze o smazání se zpravidla umaže i několik předchozích slov a člověk nedělá nic jiného, než jen umazává písmena, která tam nemají co dělat, a dopisuje ta, která se naopak smazala, aniž by o to člověk stál. Odezva klávenice vůbec neodpovídá délce stisku jednotlivých kláves a je pokaždé úplně jiná.

Klávesnice funguje bezchybně, jen pokud člověk využívá datovou sim.
    Jednalo by se o super produkt, pokud by fungoval zároveň s wifi. Signál bluetooth pravděpodobně "hapruje" se signálem wifi a činí tak klávesnici zcela nepoužitelnou Pokud nepatříte mezi ty, co mají neomezenou datovou sim, klávesnici nevyužijete. Pro uživatele, kteří se i doma připojují na wifi, je totiž zcela nepoužitelná.

Nákupu produktu lituju, reklamaci mi neuznali.

• , zakoupeno v CZC.cz

Vynikajicí design i vybavení funkcemi.Dobrá rychlost funkcí.

• Výdrž
    • Párování s více zařízeními, jednoduché přepínání
    • Dobré rozložení
    • Opravdu hodně hlučná
    • Velmi nepřesná
    • Těžká (ale zase se na stole s tabletem nepřeklopí)

Moc nerozumím všem těm oslavným recenzím. Ano, teoreticky je klávesnice super. Jednoduše se spáruje s více zařízeními, kruhovým přepínačem mezi nimi přepínáte. Žlábek na umístění mobilu nebo tabletu je měkký a zařízení nepoškodí. Klávesnice má také dobré rozložení.

Problém nevidím ani v chybějících českých popiscích, pokud je nutně potřebujete, samolepky za pár korun vám to vyřeší. Já osobně píšu na české klávesnici bez českých znaků několik let a nevidím v tom problém.
    A mimochodem, problém s českým rozložením na Androidu (přehozené z/y, chybějící některé AltGr zkratky) nejjednodušeji vyřešíte instalací RS - Hardware Keyboards Layouts od RaidSix (zdarma).

Největší problém s klávesnicí je ale její provedení. Vrzající plasty bych asi překousl, i když hodně zamrzí v cenové kategorii nad 1000 Kč. Samotné klávesy jsou ovšem otřesné. Pravděpodobně nejsou uchyceny nůžkovým systémem, jako bývá většina těch lepších, ale "čudlíky" jen sedí nad snímačem uprostřed. Takže se při psaní pod prsty kroutí a viklají. A hlavně je stisk značně nejistý. Pokud chcete mít jistotu, že klávesu opravdu při rychlém psaní stisknete, musíte do klávesnice opravdu bušit. Na nějaké jemné, tiché a rychlé psaní zapomeňte. Jestli klávesnici vybalíte večer v posteli vedle spící partnerky, pravděpodobně vás brzy vyhodí, v lepším případě, dveřmi. Buď musíte psát pomalu, jako vaše babička, metodou pátrajícího orla nebo všemi deseti, jen hlemýždím tempem.

Samozřejmě, psaní je pořád rychlejší než nejlepší softwarová klávesnice. Koncept klávesnice je opravdu skvělý a na papíře vypadá fantasticky. Realitu ale velmi kazí hlučnost a nutnost do klávesnice opravdu bušit, aby nedocházelo v každém druhém slově k vynechávání znaků.

• , zakoupeno v EURONICS

• Opravdu pohodlná práce s připojeným tabletem.
    • Jen chybí česká lokalizace klávesnice, což by mělo být automatické.

Výborná věc, až na tu českou lokalizaci, která tam není.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Vzhled
    • Příjemný žlábek
    • Potřeba Bluetooth

Chtěl jsem si koupit k tabletu klávesnici, protože dotykově se píše špatně. Bohužel jsem koupil tablet bez bluetooth a má manželka nechtěla bluetooth na kartě, zasunuté do microUSB, takže jsem ji musel vrátit a objednal jsem pouzdro s klávesnicí.
    Produkt bych jinak velmi doporučoval, protože vypadá hezky a myslím, že by i spolehlivě fungoval, i když nemohu sloužit vlastní zkušeností.

• , zakoupeno v K24.cz

• Kompaktní, funguje dobře, šikovná věcička k mobilu, na delší psaní textů.
    • Nemá českou diakritiku, nad spojení přes bluetooth jsem musel chvíli přemýšlet.

Pokud oželíte českou diakritiku, dá se bez problémů doporučit.