Logitech MX Keys Mac Wireless Keyboard 920-009557

Logitech MX Keys SEZNAMTE SE S MX KEYS Představujeme klávesnici MX Keys – klíč k dokonalému zvládnutí vašeho dalšího velkého projektu. Je to naše první klávesnice MX –...
2 261 Kč
Doprava 49 Kč,Skladem
Garantovaný nákup z BScom s.r.o.

Top nabídka

Seřadit:

Nejlevnější nabídky (4)

Skladem • 1 varianta59 Kč93 % • 17 693 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč95 % • 6 209 recenzíDalší informace
Do obchodu
Info v obchodu59 Kč95 % • 252 964 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma90 % • 19 076 recenzíDalší informace

česká

Popis produktu

Logitech MX Keys

SEZNAMTE SE S MX KEYS

Představujeme klávesnici MX Keys – klíč k dokonalému zvládnutí vašeho dalšího velkého projektu. Je to naše první klávesnice MX – navržená pro kreativní osoby a vyrobená pro kodéry. Budete moci dokonale zvládnout vše, na co jen pomyslíte.

POHODLÍ ZA POZORUHODNÉ STABILITY

Pište s jistotou na klávesnici vytvořené pro oporu, stabilitu a přesnost.

Zvýšená stabilita kláves snižuje hlučnost a optimalizuje odezvu, díky čemuž každý stisk ucítíte, avšak neuslyšíte. Celé tělo klávesnice MX Keys je spojeno jedinou kovovou deskou – výsledkem je pozoruhodně stabilní konstrukce, která nikdy neklouže po stole.

VÍCE POČÍTAČŮ, JEDNA KLÁVESNICE MX KEYS

Klávesnici MX Keys můžete používat společně s myší MX Master 3 – nebo jinou myší s podporou technologie Flow – mezi více počítači, což vám umožní psát na více zařízeních v jednom plynulém prostředí.

Přenášejte soubory, dokumenty a obrázky mezi počítači a operačními systémy Mac a Windows®.

DOBÍJENÍ POMOCÍ USB-C

Energie klávesnice MX Keys vystačí při plném nabití až na 10 dní – nebo až na 5 měsíců s vypnutým podsvícením. Pro dobíjení energie využijte nabíjecí kabel USB-C.

PODPORA VÍCE OPERAČNÍCH SYSTÉMŮ

Klávesnice MX Keys je kompatibilní s operačními systémy Windows, Mac, Linux, iOS a Android™.

TECHNOLOGIE EASY-SWITCH

Klávesnici můžete spárovat až se třemi zařízeními a přepínat mezi nimi stiskem tlačítka Easy-Switch™. Používejte jednu klávesnici MX Keys se svým notebookem, stolním počítačem nebo tabletem.

ŠETRNÉ BALENÍ

Veškeré papírové balení klávesnice MX Keys disponuje certifikátem FSC® a je vyrobeno ze směsi materiálů z FSC certifikovaných lesů, recyklovaných materiálů a jiných řízených zdrojů. Použili jsme o 97 % méně plastu, což má za následek 64% snížení uhlíkové stopy balení v porovnání s předchozím modelem. Podrobnosti naleznete na stránce

Hodnocení produktu

1zákazník doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
1 ×
  • , zakoupeno v Smarty.cz

• Skvěle provedený potisk CZ kláves
  • Podobné produkty tady většinou moc neřešíme, ale když už se mi naskytne příležitost otestovat klávesnici MX Keys od Logitechu, o které jsem toho už hodně slyšel, tak proč ne. A jelikož máme v redakci jen ultra levné klávesnice, tak jsem po příležitosti používat na chvíli něco lepšího hned skočil. A teď už se mi nechce vracet zpět. MX Keys je totiž nejlepší klávesnice svého typu, jakou jsem zatím používal.

Zobrazit video recenzi