Recenze MAX MGK2001B

Ověřené recenze MAX MGK2001B

Ověřený zákazník MALL.CZ

Přidáno: 25. listopadu 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

Dvě klávesy nesprávně popsané.

Rozložení klávesnice: Mám menší výhrady
Ověřený zákazník CZC.cz

Přidáno: 14. srpna 2018

Zakoupeno v CZC.cz

• Jednoduché čištění (v téhle cenové kategorii)
  • Překvapivě dobrý potisk na klávesách (za tuhle cenu)
  • Není líto ji vyměnit jestli ji polijete kávou
  • Klasická levná membrána
  • Levné materiály
  • Klávesy nevydrží mnoho cyklů vyndávání

Za tuhle cenu vážně není nač si stěžovat. S kamarádem který vlastní výrobu PCB a různých plastů jsme se shodli že výrobní cena včetně doručení ale nepočítaje R&D je asi 50 korun (minimálně 48 korun, maximálně 90 korun) takže vážně není nač si stěžovat
Ideální pro výbavu kanceláře (pro začátek), odhaduju výdrž asi 2 roky při ne úplně profesionální zátěži sekretářky.
Žádný zázrak v ergonomii, klasický pocit levné membrány při stlačení. Uživatel si zvykl po 20 hodinách psaní. (upgrade z notebookové klávesnice) Stisk tichý ale ne bezhlučný. Měl jsem v ruce profesionální klávesnice které se reklamovaly jako "velmi tichá" a přitom byla hlučnější. Zvuk asi jako při stisku tlačítka na ovladači televize, akorát 2x hlasitější. (což je pořád tiché) Tlačítka vysoká (pro mně osobně velké plus). Klasický layout levných klávesnic.

Stojí to 69 korun, a těch pár bochníků chleba to opravdu stojí
Žádný "chyták" tu není, kabel je dobrý, dostatečně dlouhý
Kupovali jsme klávesnice z číny ve stejné cenové kategorii - některé byly horší, některé byli lepší ale s "háčkem"

Tato je bez háčků

Rozložení klávesnice: Vyhovuje mi
Ověřený zákazník MALL.CZ

Přidáno: 24. července 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

nefunguji nektere klavesy -budu vracet vyrobek

Ověřený zákazník CZC.cz

Přidáno: 31. května 2018

Zakoupeno v CZC.cz

poměrně vysoký, ale přesný zvih kláves. Trochu vyšší a mohla by být více naklopená. Kupoval jsem synovi v kompletu s tou myší a nejlépe z celého kompletu vyšla ta podložka:-), Myš není nic moc, nedrží směr a není úplně komfortní, nicméně za tu cenu je to asi to co to má být.

Rozložení klávesnice: Mám menší výhrady

C-Tech Nereus GKB-13