MSI Interceptor DS4100 S11-04CS203-EB5

• nízkoprofilová
    • česká lokalizace, písmena s háčky a čárkami
    • neplní spolehlivě tu jedinou nejzákladnější funkci - psaní
    • vynechávají písmena

Klávesnici jsem si pořídil, protože moje stará bezdrátová Genius za 300 Kč sem tam vynechala nějaké písmeno, a já se sem tam, jednou za pár vět musel vracet a písmena dopisovat. Proto jsem si řekl, že bezdrátovou už nechci a že si pořídím drátovou a rovnou nějakou alespoň trochu solidní. Design vážně krásný, ale jaké bylo překvapení, že klávesnice při normálním psaní nepravidelně vynechává písmena skoro v každé větě. O dost horší, než již zmíněná bezdrátová klávesnice. Především písmena E a S vynechá cca v 20% případů. Věřím, že mi přišel nějaký zmetek a že po reklamaci dostanu snad plně funkční kus, ale za to zkamání, chybějící výstupní kontrolu, za můj čas a otravu při reklamaci dávám nejnižší možné hodnocení - protože klávesnice, když už nic jiného musí spolehlivě psát.

• příjemný povrch kláves, volba podsvícení

Voděodolné
Bluetooth
S numpadem

Klávesnice MSI Interceptor DS4100 – hrajte naplno a pohodlně

Ultra tenká herní klávesnice MSI Interceptor DS4100 v moderním provedení a s funkcemi pro komfortní hraní i v těch nejnáročnějších gamingových výzvách. Díky integrované podložce pod zápěstí absolvujete mnohahodinové herní maratony bez námahy a bolesti. Ergonomická konstrukce je vhodná pro každý tvar zápěstí a podpoří přirozenou polohu po celou dobu vašich aktivit.

Nasazení nikdy nekončí. Nastavitelné barevné podsvícení je nejenom stylové, ale také vám umožní pohodlné ovládání her po západu slunce, uprostřed noci, kdykoli. MSI Interceptor DS4100 podpoří vaše reakce, pohyby, bojová komba. Díky extra rychlé odezvě máte každou situaci pod kontrolou.

Rozmístění kláves dále podporuje přesné stisknutí a zlepšenou ovladatelnost. Ať už patříte mezi příležitostné hráče s citlivým herním stylem, nebo dáváte přednost razantnímu stylu, klávesnice Interceptor DS4100 díky své odolnosti drží a vydrží.

MSI Interceptor DS4100

Designová herní klávesnice s ergonomickou opěrkou zaručuje pohodlné hraní i při náročných bitvách. Klávesnice nabízí 7 barev podsvícení, které je možné přepínat či měnit jejich intenzitu. Připojení k počítači je realizováno skrze USB konektor. Rozložení klávesnice je české.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

• hraje se na ní dobře

• nízká
    • celkem tiché klávesy
    • podsvícení
    • područka mohla být odnímací
    • tvar připomíná něco jako rakev, mohl být víc zaoblený
    • trochu zvláštní povrch
    • přepálená cena

Přijde mi o dost pohodlnější na hraní kvůli nízké výšce než obyčejné vysoké klávesnice a není tak hlasitá a přiměřeně svítí.

• nízký zdvih
    • pohodlné psaní
    • několik podsvícení
    • podsvícení lze vypnout
    • logo
    • nízká cena vzhledem ke kvalitě
    • červená kontrolka

hledal jsem klávesnici s nízkým zdvihem, na který by se mi psalo stejně dobře jako na notebookové, vyzkoušel jsem několik okolo cca 500 Kč, ale nevyhovovali mi, byly tuhé (to by se dalo rozchodit ale ne o moc). Vzal jsem tuhle a té 1000 Kč nelituju. Vyhovuje mi po všech stránkách. Mačkání kláves je tiché, jemné, bez námahy, možná i lepší než na notebookové klávesnici. Má několik podsvícení, které lze i vyplnout. Po vypnutí pc se nastavení vyresetuje, ale to neni takový problém, lepší než kdybych musel instalovat SW. Podobně jako u géniusů i tady je agresivní kontrolka v červeném provedení, vyřešil sem to klasicky přelepení proužkem papíru a je to akorát. Má i místo na opření ruky a nechybí ani nožičky. Vzhledem ke kvalitě a oproti jiným výrobků za dvojnásob si troufnu říct že je velmi levná a přitom kvalitní. Je škoda že nástupce této klávesnice už neni nízkozdvihový, ale má klávesy jak k***. Nikde už jí v současné době nemaji.

• Nízký zdvih kláves
    • jednoduchá
    • Pocit při stlačení tlačítek jako na ZX SPECTRUM
    • Nemá konektor USB na připojení myši

Za ty peníze nejlepší klávesnice, žádné překlepy při psaní.

• Nízký zdvih kláves
    • Tichá
    • Pogumovaná
    • Podsvícení
    • Opěrka zápěstí

S klávesnicí jsem velmi spokojen, dobře se mi na ní píše i hraje. Snad jen značky na F a J kam se mají dávat prsty, by mohly být větší a výraznější, ale už jsem si na to zvykl a nemám s tím problém. Klávesnice je pogumovaná, což nemusí každému vyhovovat, ale já jsem s tím velice spokojen. Zatím se mi moc nešpiní a to se mi po ní párkrát prošla i naše kočka. Před koupí jsem trochu pochyboval o opěrce zápěstí, ale jsem za ni rád.

• Téměř neslyšitelná
    • Podsvícení dobré
    • Vysoká svítivost diod NUM lock, Caps...
    • Chybí mi levý Win, ale dá se na to zvyknout

Tichá, dobře podsvícená a jednoduchá klávesnice. Vzhledem k ceně dobrá koupě.

• , zakoupeno v CZC.cz

• Já osobně jsem spokojen. Není nač si ztěžovat.