Razer Cynosa Chroma RZ03-02260100-R3M1

S touchpadem

• , zakoupeno v K24.cz

• kvalita

Pěkná klávesnice doporučuji.

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Klasický layout (podle pocitu trochu štíhlejší, nebo mám párky místo prstů)
    • Membrána = tichost
    • Programovatelnost
    • Super podsvícení
    • Nejnovejší aplikace RazerSynapse 3 které ovládne i dítě.

Původně jsem od Razer značky nic nechtěl ale vzhledem k tomu, že jsem hledal klávesnici do dvou tisíc která NEBUDE mechanická, bude vypadat klasicky a zároveň splní nějaké standardy které očekávám, jsem to risknul. Plast okrajově vypadá lacině, nadruhou stranu se hned neomatlá mastnýma rukama. Klávesnici vlastním přes týden a zatím jsem nepřišel na nic, co by mi vadilo. Využívám výhradně na hraní a jsem tímto produktem mile překvapen. Vzhledem ke zpracování a využitých technologií je cena rozhodně oprávněná.

Typ rozhraní
Apple kompatibilní
Programovatelné klávesy
S touchpadem

Skvělá herní klávesnice Razer Cynosa Chroma

Razer Cynosa Chroma je výkonná herní klávesnice propracovaná do těch nejmenších detailů, které dokážou naprosto podpořit vaše herní úsilí a možná i rozhodnout v té nejvíce potřebné chvíli. Klávesnice je vybavena možností přizpůsobit si vše, na co jen pomyslíte a překrásným podsvícením hned s několika efekty. Vychutnejte si a užijte své oblíbené hry s klávesnicí pro ně přímo stvořenou.

Programovatelné podsvícení

Tato klávesnice obsahuje individuálně programovatelné podsvícené klávesy a 16,8 milionu barevných variant. Vyberte si jeden z předem nastavených světelných efektů nebo si vytvořte svou vlastní jedinečnou paletu barev pro nepřekonatelný herní zážitek! Vše je snadné a rychlé, protože nastavení probíhá pomocí Razer Synapse 3.

Pokročilé technologie Anti-Ghosting a 10-key Rollover

Klávesnice je vybavena pokročilými technologiemi jako je Anti-Ghosting a 10-key Rollover. Díky těmto technologiím si s klávesnicí naplno užijete například závody aut, při kterých můžete zároveň držet plyn, zatáčet do stran a zároveň přibrzďovat. Prostě ať stisknete libovolné množství kláves najednou, všechny budou bez problému rozeznány.

To nejlepší pro vás

Klávesnice je vybavena měkkými polstrovanými klávesami, které poskytují ten nejvyšší komfort a lepší podporu opěrné plochy v porovnání s běžnými membránovými klávesami. Každý stisk klávesy je tedy naprosto přesné. Klávesy vám dodají pocit absolutní jistoty a schopnost reagovat tak, abyste byli vždy o krok před ostatními.

• podsvícení
    • program
    • hratelnost
    • psaní

kvalitní klávesnice nemám žádný problém

• , zakoupeno v K24.cz

• kvalita

Pěkná klávesnice doporučuji.

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Klasický layout (podle pocitu trochu štíhlejší, nebo mám párky místo prstů)
    • Membrána = tichost
    • Programovatelnost
    • Super podsvícení
    • Nejnovejší aplikace RazerSynapse 3 které ovládne i dítě.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• byl to dárek a vnuk je nadšený

• Mecha-Membrane switche
    • RGB podsvícení
    • hooooooooooooooodně nastavení podsvícení
    • Razer synapse
    • Vodě odolnost
    • Lehké na stisk (asi něco jako cherry mx red)
    • Nerušící zvuk
    • Hold PRODUKT OD RAZER
    • Není to mechanická, ale tak co je jinak hodně perfektní

Podle recenze jde poznat, že je to možná i hodně dobrá klávesnice. Je to sice razer ale když se to tak srovná tak to je jak razer blackwindow chroma ale tato razer cynosa chroma je ještě lepší a hlavně není stará. Je levná na to že je to tak dobrá klávesnice. Klávesnici URČITĚ doporučuji pořádným Gamerům. Razer produkt jak někteří známe, tak jsou hodně skvěle. No jo no pokrok nezastavíte. Ještě mě mrzí to, že to je rozdělené na PRO verzi (Razer cynosa chroma PRO) a nebo jen chroma (Razer cynosa chroma) což mě docela omrzelo, ale jinak klávesnice je hodně dobrá. Více na anglickém videu zde : https://www.youtube.com/watch?v=agt7KY9SAAc&t=274s

• barevnost