Recenze Razer Deathstalker RZ03-00800100-R3M1CZ

Nejpřínosnější kritická recenze

Před touto klávenicí jsem používal Apple keyboard, která má téměř totožné klávesy (tvar. výšku), vybral jsem si tedy tuto klávesnici, protože jsem si zvykl na nízký profil kláves. Jen bych chtěl upozornit na jeden problém, a to, že klávesnice s logem Windows 8 na winu NENÍ PODSVÍCENÁ. Klávesy na dot... Zobrazit celou recenzi

Ověřené recenze Razer Deathstalker RZ03-00800100-R3M1CZ

• tichá
  • pohodlná
  • chiclet <3
  • gaming mode
  • nastavení jasu podsvícení (zelené)
  • makra
  • zbytečně o dost dražší oproti essential která jenom nemá podsvícení kláves
  • pro někoho by byla nevýhoda že má uvedené jen anglické znaky

rád odpovím na mailu na dotazy, mě osobně chybělo že sem se nemohl někoho na klávesnici zeptat j.schwert@centrum.cz

jakožto dlouholetý uživatel noteboku sem byl zvyklý na chicletovou klávesnici která mi když jsme si pořídil stolní pc chyběla a na mechanické jsem si nemohl dlouho zvyknout, tak sem hledal stolní variantu klávesnice obdobné u notebooku, tahle klávesnice z velké části požadavky splňuje, sice je trochu "tvrdší" než ntb klávesnice ale na to se dá rychle zvyknout, rozhodně si zatím klavesnici pochvaluji je pohodlná; rozložení kláves je klasické takže nerušivé; u podsvícení se dá nastavovat jas a při vypnutí pc automaticky zhasne takže za mne +1 (zažil sem periferie co zůstaly svítit dokud se nevypojily); klávesnice je velice tichá pokud do ní člověk nemlátí; má gaming mode kdy jsou při hraní her zakázány zkratky jako alt+F4, shození oken windows klávesou atd prostě vše co může omylem shodit hru při hraní; dále má nastavitelná makra která jsem se zatím neodvážil vyzkoušet; jediné co mě zamrzelo je cena ale u značky razer jsem cenu očekával i když připlatit si pomalu o 1000 navíc (oproti deathstalker essential) jen za podsvícení mi přijde trošku moc; pro někoho může být nevýhodou anglické označení kláves kdy člověk nevidí kde se nachází písmena s háčky, já jsem naučen psát automaticky takže písmena nehledám a navíc často programuji tak přepínám na anglickou klávesnici kde znaky sedí

Hlasitost kláves: Velmi tichá
Ověřený zákazník K24.cz

W3

Přidáno: 29. prosince 2015

Zakoupeno v K24.cz

• velice dobré pro hraní a pro psaní
  • nemá české polepky ale dají se dokoupit
  • čekal jsem že bude mít osvětlení

Super doporučuji

Ověřený zákazník daShop

Přidáno: 31. května 2015

Zakoupeno v daShop

Čo sa dizajnu týka na cenu klávesnice by človek očakával trochu viac (na fotkách výrobcu je trochu prikrášlená). Taktiež škoda, že klávesnice Razer (to isté platí aj o SteelSeries) sa nevyrábajú s SK/CZ layoutom.

K funkčnosti výhrady nemám.

Rozložení klávesnice: Mám menší výhrady
Ověřený zákazník K24.cz

Přidáno: 29. prosince 2012

Zakoupeno v K24.cz

• chiclet klávesy
  • design
  • posvícení
  • kvalita
  • nadstandartní funkce (herní klávesnice)
  • možnost stisku až 13ti kláves v Gaming modu (výrobce píše 10, co jsem ji testoval já, tak funguje 13 stisknutých kláves zároveň)
  • posvícení pouze v zelené barvě (nemá RGB jako dražší verze Ultimate), ale i ta zelená je dost hezká
  • EN layout (má prohozené Z/Y a nemá české znaky)

Hledal jsem podsvícenou, kvalitní, chiclet klávesnici a to všechno tahle klávesnice splňuje. Cena je možná trochu vyšší, ale pokud vám není líto dát 2k za klávesnici, tak ji určitě musím jen doporučit.

David Lašek

David Lašek

Přidáno: 16. září 2014

Razer DeathStalker - rozbalení (unboxing) - YouTube

Rozbalení klávesnice a ukázka obsahu balení.

Ověřený zákazník SuperGamer.cz

grissp

Přidáno: 11. června 2013

Zakoupeno v SuperGamer.cz

• složitějši nastavení , (moje neznalecka nevyhoda)

Krásně osvětlená a rychle reakce

Hlasitost kláves: Velmi tichá