Razer Deathstalker RZ03-00800100-R3M1CZ

Programovatelné klávesy

• , zakoupeno v kak.cz

• chiclet <3
    • gaming mode
    • nastavení jasu podsvícení (zelené)
    • zbytečně o dost dražší oproti essential která jenom nemá podsvícení kláves
    • pro někoho by byla nevýhoda že má uvedené jen anglické znaky

rád odpovím na mailu na dotazy, mě osobně chybělo že sem se nemohl někoho na klávesnici zeptat [email protected]

jakožto dlouholetý uživatel noteboku sem byl zvyklý na chicletovou klávesnici která mi když jsme si pořídil stolní pc chyběla a na mechanické jsem si nemohl dlouho zvyknout, tak sem hledal stolní variantu klávesnice obdobné u notebooku, tahle klávesnice z velké části požadavky splňuje, sice je trochu "tvrdší" než ntb klávesnice ale na to se dá rychle zvyknout, rozhodně si zatím klavesnici pochvaluji je pohodlná; rozložení kláves je klasické takže nerušivé; u podsvícení se dá nastavovat jas a při vypnutí pc automaticky zhasne takže za mne +1 (zažil sem periferie co zůstaly svítit dokud se nevypojily); klávesnice je velice tichá pokud do ní člověk nemlátí; má gaming mode kdy jsou při hraní her zakázány zkratky jako alt+F4, shození oken windows klávesou atd prostě vše co může omylem shodit hru při hraní; dále má nastavitelná makra která jsem se zatím neodvážil vyzkoušet; jediné co mě zamrzelo je cena ale u značky razer jsem cenu očekával i když připlatit si pomalu o 1000 navíc (oproti deathstalker essential) jen za podsvícení mi přijde trošku moc; pro někoho může být nevýhodou anglické označení kláves kdy člověk nevidí kde se nachází písmena s háčky, já jsem naučen psát automaticky takže písmena nehledám a navíc často programuji tak přepínám na anglickou klávesnici kde znaky sedí

• , zakoupeno v K24.cz

• velice dobré pro hraní a pro psaní
    • nemá české polepky ale dají se dokoupit
    • čekal jsem že bude mít osvětlení

Super doporučuji

• , zakoupeno v daShop

Čo sa dizajnu týka na cenu klávesnice by človek očakával trochu viac (na fotkách výrobcu je trochu prikrášlená). Taktiež škoda, že klávesnice Razer (to isté platí aj o SteelSeries) sa nevyrábajú s SK/CZ layoutom.

K funkčnosti výhrady nemám.

Typ rozhraní
drátové
Lokalizace
evropská (anglická)
Programovatelné klávesy

Razer Deathstalker

Vysoce kvalitní herní klávesnice se zeleným podsvícením kláves, které vám umožní hrát za jakýchkoliv světelných podmínek.

Nenechte se omezovat v rychlosti zadávání povelů ghostingem, kvůli kterému některé kombinace kláves dohromady nefungují. Na obyčejných klávesnicích se běžně stává, že už tři společně zmáčknuté klávesy mohou být problém. Pokročilý anti-ghosting Razer DeathStalker Ultimate zajistí, abyste dokázali najednou stisknout tolik tlačítek, kolik máte prstů na obou rukou. Každá klávesa je zaregistrována ve správném pořadí a pomůže vám tak k vítězné hře.

Intuitivní software Razer Synapse 2.0 je mozek tohoto hi-tech zařízení.

Automaticky se synchronizuje s cloudovým serverem a stáhne nejnovější ovladače i firmware. Navíc si díky němu můžete snadno ukládat svá herní nastavení, jakou jsou makra a přiřazené klávesy. Nestarejte se o své pracně nakonfigurované profily, když potřebujete přeinstalovat systém.

3zákazníci nedoporučují produkt

• krásně podsvícená
    • CZ layout
    • kratší levý Shift
  • , zakoupeno v kak.cz

• chiclet <3
    • gaming mode
    • nastavení jasu podsvícení (zelené)
    • zbytečně o dost dražší oproti essential která jenom nemá podsvícení kláves
    • pro někoho by byla nevýhoda že má uvedené jen anglické znaky

• Příjemné rozložená kláves
    • Tvorba maker (ikdyž malinko komplikovanější)
    • Celkem tichá
    • Nízký profil kláves
    • Měkké klávesy
    • Akorát dlouhá kabeláž
    • Není podsvícená (podsvícené verze zbytečně o hodně dražší)
    • Vypadá na první pohled dost levně

Klávesnici mám pouze pár dní, takže sem píši spíše první dojmy.
    Klávesnici jsem si kupoval, hlavně kvůli nízkému profilu kláves, což splnila na výbornou.
    Největší nevýhodou pro mne však bylo, že není podsvícená, jak se píše na Heurece a podsvícená verze stojí asi o 1000,- více (to nemluvím o verzi Chroma). Původně jsem chtěl klávesnici vrátit, ale po kratším pohráním si s ní, jsem se rozhodl, že si ji nechám. Rozložení klávesnice je opravdu příjemné a klávesy krásně měkké (malinko hlučnější, než mám na ntb, ale pořád hodně tichá). Chybí sice český layout, ale pokud ji znáte nazpaměť, tak není problém (osobně píši na anglické podobně často, jako na české a určitě se budou dát snadno sehnat české polepky na klávesy).
    Co se týče designu, na to, že je to Razer, tak to moc nevypadá. Šasi je z nějakého, relativně levně vypadajícího plastu (rozhodně ne, jako na fotkách) a ani Razer logo moc dobře nejde vidět.
    Pokud chcete používat tlačítko maker, doporučuji strávit alespoň trochu času studiem, jak to funguje (ze začátku jsem se v tom vůbec nevyznal a pak to ve hrách hodně ruší; doporučuji si zavádět makra spíše v Synapse 2.0 než přímo přes tlačítko maker).
    Další pro mne veliká nevýhoda ... Nepřišla mi v krabici ani jedna Razer nálepka :'( :'(
    Klávesnici bych doporučil, ale byl bych s tím opatrný (spíše tu podsvícenou verzi)

• , zakoupeno v K24.cz

• velice dobré pro hraní a pro psaní
    • nemá české polepky ale dají se dokoupit
    • čekal jsem že bude mít osvětlení

Super doporučuji

• Velmi pěkný design
    • Podsvícení
    • Razer (?)
    • Klávesy se velmi špatně mačkají, v mém případěuž skoro ani nejdou zmáčknout
    • Tvrdý kabel, neohebný
    • Na bílém stole zanechává černé stopy
    • Pouze jedna barva podsvícení
    • US Layout (?)
    • Po delší době používání (1-2 měsíce) je velice hlasitá, je slyšet jak vydává vrzající zvuky

Mám hodně rád Razer, proto jsem si tuhle klávesnici ihned chtěl koupit, na obrázcích vypadala skvělě. Po měsíci používání nejdou některá tlačítka skoro ani zmáčknout! Po použití CTRL + V neustále vypisuje: "vvvvvvvvvv". Cenově je klávesnice celkem předražená, platí se hlavně o značku, jak jinak. Nikomu bych jí nedoporučoval.

• , zakoupeno v daShop

K funkčnosti výhrady nemám.

• Nízké klávesy
    • Tichá
    • Super podsvícení
    • Razer synapse
    • Dal bych 100% kdyby nebyla tak tuhá :(
    • US layout

Tato klávesnice je dobrá, ale nevim jestli je to kusem nebo čim, klávesy jsou poměrne dost tuhé. US layout mi občas leze na nervy při psaní.

• Rozbalení klávesnice a ukázka obsahu balení.

Zobrazit video recenzi

• Design
    • Nízké klávesy
    • Nadsvícení
    • Je velmi tichá

Je to velmi výborná klávesnice určená pro ty co rádi na počítači tráví více času. Takže určitě neváhejte a kupujte, protože se to vyplatí.

• , zakoupeno v PlayGoSmart.cz

• složitějši nastavení , (moje neznalecka nevyhoda)

Krásně osvětlená a rychle reakce