Razer Huntsman Elite RZ03-01870100-R3M1

Doba odezvy
1 ms
S touchpadem

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Hezký vzhled (jak RGB, tak i tvarem)
    • Velice příjemné psaní
    • Velká a pohodlná opěrka zápěstí (Lze i jednoduše odendat)
    • Multimediální klávesy (Velice užitečné)
    • Cena ( zaplatil jsem "pouze" 3000,- a i to je hodně, normální cena kolem 5000,- je naprosto absurdní)
    • Nestandartní spodní řada ( Pokud máte vlastní tlačítka aka keycaps, mezerník a další 2 tlačítka nepůjdou nahradit)
    • Razer Synapse (Hezký program, ale má negativní efekt na výkon PC a zároveň při hrách klávesnice svítí zasekaně)

Je to velice pěkná klávesnice, která působí kvalitně a luxusně. I její technické specifikace jsou velice působivé. Razer Synapse je velikým negativem, chtělo by to lepší software a samozřejmě cena je vysoká, ale za 3000 se to už pro některé jako já dá odůvodnit.

• , zakoupeno v CZC.cz

Asi nejlepší klávesnice co sem kdy viděl ty barvy, rychlost a kvalita zpracovaní to je opravdu bez konkurenční věc opěrka na ruce je velice příjemná a dá se také odpojit dále se mi libí, že Razer má dobře zvládnuté studio kde si můžete nastavit různé programy podsvícení jako je například imitace ohně, změna barev podle zvuku, ambientní osvětlení a nebo bezkonkurenční barevná duhová vlna. Moc velké plus musím podotknout u kláves na ovládaní hlasitosti či zapínaní nebo přeskakovaní hudby ! Prostě je vidět, že někdo v Kalifornii přemýšlel, když to navrhoval.

• výdrž a kvalita
    • hodně silný opletený kabel
    • skvělé switche
    • razer chroma = genialní věc ♥
    • skvělé RGB podsvícení
    • Pohodlná podložka pod ruku,kterou můžete odejmout
    • více možností jak mít vysoko klávesnici (3)
    • multimediální klávesy!♥
    • příjemný zvuk kláves (switchů)
    • a mnohem více!
    • jedině vyšší hlasitost kláves, ale ten kdo tuto klávesnici kupuje, asi ví proč a měl by s tím počítat. Pro mně to problém není, pro někoho jiného by být mohl.
    • 2 usb pokud chcete osvětlení i klávesnici plně funkční, opět - mně to nevadí a počítala jsem s tím dopředu.

Neměnila bych! pečlivě jsem dlouhé dny vybírala a vyplatilo se. Jakoukoliv periferii už chci jedině od Razeru.♥
    Skvělá na hraní, díky switchům s laser paprskem. (laicky řečeno)
    Možnost nastavit si RGB podsvícení naprosto jak chcete.
    A hlavně vkusná a ohromně pohodlná.

Typ rozhraní
S touchpadem

• Typ klávesnice: herní
  • Název spinačů: Razer Opto
  • Typ spínačů: mechanické
  • Typ kláves: vysokoprofilové (klasické)
  • Anti-ghosting: ANO
  • Provedení: kabelové
  • Rozhraní: USB 2.0
  • Layout klávesnice: Anglický layout
  • Podsvícení klávesnice: ANO
  • Provedení výrobku: černá barva

Razer Huntsman Elite - US Layout

Huntsman Elite je prvním modelem obsahující opto-mechanické spínače. Obsahují pružinku, ale aktuace probíhá pomocí světla. Uvnitř každého spínače je paprsek, který je standardně přerušen, ale při stisku se průchod světla uvolní a dopadne na snímač, jenž spustí reakci. Spínač je o 30 % „rychlejší“ než konkurenční mechanické, protože aktuační dráha má jen 1,5 mm. Ke stisku je třeba vyvinou sílu rovnající se 45 gramům. Díky jednodušší mechanické konstrukci a do každé klávesy přidaných kovových stabilizátorech jsou snímače dvakrát odolnější než běžné. Vydrží až 100 milionů kliknutí.

Podsvícené klávesy

Huntsman nabídne konzervativní plné rozložení kláves. Ty jsou pochopitelně všechny podsvícené a barvy v RGB spektru se mění díky nástroji Chroma. Nad numerickým blokem jsou tři multimediální klávesy a otočný knoflík. Vše lze naprogramovat a Razer umí uchovat pět různých profilů přímo v paměti klávesnice, nově navíc umožní profily ukládat a synchronizovat online. Povrch je z hliníku, klávesnice nabízí 1000Hz ultrapolling a antighosting pro 10 kláves. Předložka se připojuje pomocí magnetu.

Technické specifikace:

• Multifunkční digitální volič
  • Speciální ovládací prvky médií
  • Hybridní palubní úložiště - až 5 profilů
  • Razer Synapse 3 povolen
  • Plně programovatelné klávesy s nahráváním nekonečného makra
  • 10 klávesový antighosting
  • Možnost režimu her
  • Opletený kabel z optických vláken
  • 1000 Hz Ultrapolling

• Hloubka (cm): 48.80
  • EAN: 8886419342830
  • Záruční doba: 24 měsíců

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Hezký vzhled (jak RGB, tak i tvarem)
    • Velice příjemné psaní
    • Velká a pohodlná opěrka zápěstí (Lze i jednoduše odendat)
    • Multimediální klávesy (Velice užitečné)

• výdrž a kvalita
    • hodně silný opletený kabel
    • skvělé switche
    • razer chroma = genialní věc ♥
    • skvělé RGB podsvícení
    • Pohodlná podložka pod ruku,kterou můžete odejmout
    • více možností jak mít vysoko klávesnici (3)
    • multimediální klávesy!♥
    • příjemný zvuk kláves (switchů)
    • a mnohem více!

Skvělá na hraní, díky switchům s laser paprskem. (laicky řečeno)
    Možnost nastavit si RGB podsvícení naprosto jak chcete.
    A hlavně vkusná a ohromně pohodlná.

• , zakoupeno v GamesCenter.sk

• Provedení
    • Design
    • Opěrka pod zápěstí
    • Celkem rychlé spínače
    • Pro někoho může být hlasitá
    • Nutnost napájet klávesnici 2 USB porty

Přecházel jsem z Razer Ornata US Chroma. Klávesnici jsem si vybral kvůli kladné zkušenosti s předchozí klávesnicí od Razeru. Zajímaly mě ty opto-mechanické spínače, které zatím pracují skvěle. Není potřeba vyvinout tolik úsilí pro stisk a odpověď je okamžitá. Zápěstní opěrka je fakt něco. Ten komfort jsem si nemohl odpustit a ani po delší době hraní mě nebolí tolik zápěstí a to byl jeden z důvodů proč si koupit klávesnici od Razeru. RGB podsvícení klávesnice včetně podložky je takový hezký doplněk. V kombinaci s Mamba Hyperflux to působí hezky.

• Vše
    • Když je připojena v ps4 barvi se sekaji

• Příjemná podložka pod zápěstí
    • Špína nemá kam zapadnout
    • Podsvícení nejen kláves, ale i osvícení stolu kolem
    • Žádné zbytečnosti navíc
    • Kompletně přemapovatelné klávesy
    • Zvuk optomechanických spínačů není tak příjemný, jako klasické mechanické
    • Ovladače jsou pouze pro Windows
    • Cenová daň za značku (a barvičky)

Pokud si nepotrpíte na vizuální stránku, je zbytečné investovat do Razer Chroma produktů, takže ani do této klávesnice. Existují levnější alternativy. Pokud ano, s klávesnicí a zbytkem periferií si lze hodně vyhrát.

• , zakoupeno v K24.cz

• Kvalita
    • Lehce oddělávací pohodlná podložka zápěstí
    • Osvětlení kláves a klávesnice, kvalitní software
    • Multimediální klávesy, FN klávesy (např. sleep)
    • Nepřiměřeně vysoká cena
    • Spínače kláves by mohly být kvalitnější, trochu se liší potřebná síla stisku

Nějaké další věci, které by pro někoho mohly být nevýhody, ale mě nevadí:
    - hlučnost
    - potřeba dvou USB portů, s tím související tlustší kabel
    - kontrolky CAPS LOCKu, NUM LOCKu atd nejsou dobře označené

Je to moje první lepší herní klávesnice a určitě bych za ty peníze s trochou úsilí našel kvalitnější. Na druhou stranu nejsem žádný profesionální hráč, takže to pro mě není katastrofa.

Určitě se nenechte zlákat optickými senzory, je to zbytečnost, a v mžiku bych to vyměnil za kvalitnější spínače (i když ani ty nejsou špatné).

Celkově: Dost dobrá herní klávesnice, s nepřiměřeně vysokou cenou, kterou člověk platí za značku Razer, za jejich software pro osvětlení, atd.

• uchvatny desing a zpracovani
    • skvele se na pise
    • rozmanite RGB je vazne vsude
    • Opto mechanicke spinace jsou extremne rychle
    • horni cast je z kovu
    • podrucka je extremne pohodlna
    • mutlimedialni klavesy
    • zivotnost az 100 milionu uhozu
    • klavesy jsou pomerne hlucne
    • klavesnice ma 2x usb
    • US layout

Opravdu uchvatna klavesnice na ktere se skvele pise i hraje a vzhledove je zatracene sexy. Pravda ze za kvalitu se plati, jelikoz pod 5000 ji nesezenete.