Razer Ornata Chroma RZ03-02040100-R3M1

• , zakoupeno v CZC.cz

zatím nejlepší klávesnice i když trochu hlasitější
    určitě bych koupil znovu

• , zakoupeno v MALL.CZ

Hezké barvy a tiché klavesy

• , zakoupeno v Eldum.cz

Lokalizace
americká
Částečně mechanické

Skvělá herní klávesnice Razer Ornata Chroma

Razer Ornata Chroma je výkonná herní klávesnice propracovaná do těch nejmenších detailů, které ovšem dokážou naprosto podpořit vaše herní úsilí a možná i rozhodnout v té nejvíce potřebné chvíli. Klávesnice je vybavena novými razer Mecha-Membrane spínači, středně vysokými klávesami pro rychlé a citlivé reakce a možností přizpůsobení podsvícení s několika efekty. Vychutnejte si a užijte své oblíbené hry s klávesnicí pro ně přímo stvořenou.

Zcela nové Razer Mecha-Membrane spínače

Klávesnice je vybavena středně vysokými klávesami pro rychlý a přesný stisk. Klávesy leží na gumové membráně, takže každý stisk působí lehce a měkce, a i přesto je dostatečně důrazný a přesný. Díky přítomnosti kovové západky, která stisk potvrdí. V této klávesnici se tak dokonale kombinují výhody klávesnic mechanických a klávesnic membránových pro optimální hmatovou zpětnou vazbu a reakce.

Pokročilé technologie Anti-Ghosting a 10-key Rollover

Klávesnice je vybavena pokročilými technologiemi jako je Anti-Ghosting a 10-key Rollover. Díky těmto technologiím si s klávesnicí naplno užijete například závody aut, při kterých můžete zároveň držet plyn, zatáčet do stran a zároveň přibržďovat. Prostě ať stisknete libovolné množství kláves najednou, všechny budou bez problému rozeznány.

Plně přizpůsobitelné osvětlení s řadou efektů

Tato herní klávesnice vám také mimo jiné nabízí plně podsvícené klávesy s možností přizpůsobení podsvícení kláves díky několika různým barevným režimům. Barevným podsvícením kláves můžete jednoduše oživit design svého domova a vaše hraní získá tu správnou šťávu.

Ergonomická opěrka

U této klávesnice jistě také oceníte i její vybavení ergonomickou opěrkou pro vaše zápěstí. Ergonomie je důležitou součástí při každodenní práci na počítači nebo při častém a dlouhém hraní. Tato opěrka tak zajišťuje optimální polohu vašich rukou během těchto chvil a přispívá ke snížení tlaku na oblast karpálních tunelů a koriguje pronaci zápěstí.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • příjemná manipulace s klíči
    • zatím bez zkušeností

Majetek

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Rozsvítí se (to dokáže i klávesnice s výškou 5000 stop, i když levné maso za to stojí, to vám mohu říct z vlastní zkušenosti. Hybridní polomechanické řešení má něco do sebe. Na dotek, chuť i čich je mechanický, ale není. A stále se mi to líbí. Někteří lidé si stěžují, že je hlučný. Řetězová pila je za chodu velmi hlasitá, ale tato je naprosto příjemná a relativně tichá. Měkká opěrka zápěstí, která je magnetická.
    • Program: připojíte tu pěknou věcičku do USB a okamžitě vás požádá o stažení aplikace, což je asi 500 mega. Pan Přitažlivý Bůh!!! 500 mega! : D A to někteří lidé odepisovali jako negativum tohoto skvostu nebo některého z jeho levnějších kolegů. A že nemá paměť a nepamatuje si barvy nastavené při spuštění. K tomu mohu jen říci, že s SSD se tátova ringyose načte za 5-10 sekund. Pokud nemůžete čekat tak dlouho, zmrazte se a probuďte se zhruba za 30 let. Možná, že do té doby bude svět dostatečně rychlý, aby snesl tak důležité chyby. Naši pradědečkové a prababičky jezdili před 60-70 lety na koních a kočárech a někteří z nás s tím mají dnes problém... No nic, hnidopišství.
    • V programu si můžete nastavit, co chcete, mikrovlnnou troubu, makro, slepici mé matky atd.
    • A pro ty, které to zajímá, bych řekl, že neutrální doplňky:
    • Kabel pokrytý výpletem (je mi to jedno) Kabel zprava doleva nebo uprostřed (myslím, že to tam dali jen proto, že se jim do tématu nepodařilo vtěsnat nic jiného, jinak je jedno, odkud kabel z bankovky vychází) Obal (Možná je to jen můj problém a ostatním je to jedno, ale obal ukazuje, že jste si nekoupili nějaký šmejd, ale něco kvalitního. )
    • Negativa: žádný maďarský pravopis a dlouhý pravopis. ALE pokud neumíte psát na minimální úrovni ani ruský pravopis, nebudete schopni rychle najít písmena s diakritikou. Alt+j bude za chvíli tvůj přítel, já už v práci píšu dlouhá i : D
    • Úzký vstup, na který si lze zvyknout.

Za 20 tisíc získáte skvělý materiál, který můžete používat nejen na hraní, ale i v každodenním životě v naprostém pohodlí. Také jsem se bál ceny, ale "rozhodl jsem se" a dostal jsem snížení zámku, pak jsem ho koupil a musím říct, že v mém životě nebylo horší rozhodnutí než tento nákup.

• -podpěra zápěstí
    • -ryby "přepínače
    • Má také dlouhé písmeno í alt+j Í alt+i
    • -zvuk spínačů se liší, jeden je hlasitý, druhý tichý!
    • -přeřazení, zadání stabilizátoru je hrozné
    • -Pravá a levá strana prostoru se mačká hůře než střed!
    • -30000ft můžete získat lepší!

opěrka zápěstí 10/10, ale klávesnice je pouze 5/10

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Použití materiálů, pohodlná opěrka, rychlé psaní, příjemné světlo, dobrá tovární aplikace.
    • Žádný maďarský příděl.

Velmi dobrá klávesnice.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu

Přešel jsem na Razer DeathStalker, ale na psaní a hraní je to mnohem lepší. Zvuk je také mnohem přívětivější než u mnoha mechanik.

• , automaticky přeloženo z Pazaruvaj.com
    • Můžete si ji nastavit podle svých představ. A to vše z klávesnice. Podložka je měkká a pohodlná, zaslouží si samostatnou pozornost.
    • Pokud ji namočíte, podložka bez ní nebude pohodlná. I tak ho můžete vyčistit kartáčem za 5 sekund, ale není to oddělení "Vadný výrobek"?

Tohle je nejlepší klávesnice na světě! Koupit.

• Pro mě osvětlení RGB
    • Opěrka zápěstí
    • Kvalita
    • Žádné

Chtěl jsem mechanickou klávesnici s RGB. S výrobkem jsem velmi spokojená, byla to skvělá volba.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Podpěra zápěstí je vyrobena z velmi měkké a na dotek příjemné kůže.
    • Žádné dlouhé "í".

Chtěl jsem si koupit mechanickou klávesnici s opěrkou zápěstí. Byla to perfektní volba. Splňuje má očekávání.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Kivalo thermek. Pěkná masáž zápěstí. Nebyl jsem zklamán. Jakmile jsem ho připojil, aplikace se nainstalovala.
    • Světla Mystik a software se nemají rády, takže pokud chcete používat všechny možnosti, musíte tuto aplikaci odstranit.

Hledal jsem pohodlnou a přizpůsobitelnou klávesnici.

• , zakoupeno v CZC.cz

zatím nejlepší klávesnice i když trochu hlasitější