Yenkee Logic YKB 1002CS

PC klávesnice YENKEE YKB 1002CS USB LOGIC, multimediální Multimediální USB klávesnice Hlavní výhody Plug & Play Multimediální klávesy Pro domácí a kancelářské použití...
Garantovaný nákup z Mironet.cz

Skladem • 1 varianta59 Kč99 % • 3 690 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 4 117 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč2 636 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč94 % • 83 394 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč95 % • 10 561 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta119 Kč100 % • 246 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 26 598 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta94 Kč88 % • 280 146 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta69 Kč91 % • 131 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta79 Kč90 % • 197 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 61 468 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • Více variant79 Kč86 % • 6 719 recenzíDalší informace

Hlavní výhody

Plug & Play

Multimediální klávesy

Pro domácí a kancelářské použití

Multimediální USB klávesnice s nízkoprofilovými klávesami a tichou membránou pro pohodlné a tiché psaní. Díky dlouhé životnosti kláves a odolnosti vůči polití je tato klávesnice nejlepším řešením pro použití doma i v kanceláři.

Specifikace:

• Délka kabelu: 140 cm
  • Napájecí napětí: 5 V DC
  • Napájecí proud: # 400 mA

*skola*

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• kvalitní
    • cenově dostupná

Kvalitní klávesnice za skvělou cenu. Chtěla jsem jen klávesnici na občasné používání a nakonec jsem koupila ještě jednu pro syna.

• Kvalitní provedení
    • Příjemné psaní

Vzhledem k ceně jsem nadšeny. Příjemná, kvalitní klávesnice, která vydrží dlouho. Za mě Doporučuji.

• za tu cenu dobrá kvalita
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Pro běžné užívání k počítači mně vyhovuje

• , zakoupeno v Electro World

• jednoduchost, žádný instalace a kraviny
    • občas se mně lehce zasekne tlačítko "backspace" :D
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• levná funkční klávesnice
    • dobré rozložení a popis kláves

• Dobrá cena
    • Některé klávesy jednou za čas nefungují a to je u klávesnice dost problém

Křehké plasty by mě nevadily, ale ty občas nefunkční klávesy mě dohnaly k tomu, že půjde klávesnice do křemíkového nebe.

• , zakoupeno v CZC.cz

Bez problémů funguje. Dobrá cena.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

Měkký plast, prohýbá se, pro děti OK jinak nebrat.

• kvalita

po 14 dnech používaní mi slezly písmenka A,S. takže celkem zklamání,při pohledu proti světlu je vidět i deformace na tlačítkách takže to na dlouho nebude , no za 150kč žádný zázrak nečekám ale kupoval jsem ji se záměrem že když vydrží půl roku tak za tu cenu má potenciál ,nemá :/ takže kdo je aktivní na pc necht vybírá něco jiného nebo může být zklamán jako já.