Logitech MX Keys Wireless Illuminated Keyboard s opěrkou zápěstí US 920-009416

Popis produktu

Parametry produktu

Typ rozhraní
bezdrátové
Herní
ne
Podsvícení
ano
Lokalizace
americká

Recenze

  Parametry produktu

  Typ rozhraní
  bezdrátové
  Herní
  ne
  Podsvícení
  ano
  Lokalizace
  americká

  Popis produktu

  Klávesy Perfect Stroke

  Jedinečný design kláves Perfect Stroke vám umožní používat je intuitivně a bez námahy. Klávesy jsou citlivé a ihned reagují na vaše pokyny, takže psaní vám půjde ještě rychleji, aniž byste si namáhali prsty. Zaoblené rohy poskytují konečkům prstů zpětnou vazbu a matný potah je příjemný na dotyk.

  Komfort a špičková stabilita

  Klávesnice má jedinečný design, jenž je určený pro všechny, kteří tráví u počítače podstatnou část dne. Skvěle se hodí domů i do kanceláře. Klávesy jsou mimořádně tiché a zajišťují precizní zpětnou vazbu, takže stisk ucítíte, ale neuslyšíte. Tělo je propojené s kovovou deskou, jež vytváří stabilní konstrukci a brání klouzání po stole.

  Chytré podsvícení

  Inteligentní podsvícení dokáže automaticky rozpoznat vaši přítomnost. Když ke klávesnici přiložíte ruce, automaticky se rozsvítí, abyste na tlačítka přehledně viděli. Kdykoliv se pak vzdálíte, osvětlení se automaticky vypne, čímž se šetří baterie.

  Technologie Flow

  Klávesnici MX Keys lze používat například v kombinaci s myší MX Master 3 i jinou vybavenou technologií Flow. Pak můžete začít psát na počítači a pouhým stiskem tlačítka se přepnout na váš tablet, telefon nebo další počítač. Logitech Flow navíc přináší možnost ovládání a sdílení souborů mezi počítači.

  Výdrž až 5 měsíců na nabití a dobíjení přes USB-C

  Na plné nabití dokáže klávesnice pracovat až 5 měsíců s vypnutým podsvícením (se zapnutým cca 10 dní). Nabíjení pak probíhá moderně skrze port USB-C.

  Kompatibilita

  Kompatibilní se systémy Windows®, macOS, Linux®, Chrome OS™, iPadOS, iOS a Android™. Díky bezdrátovému připojení Logi Bolt je klávesnice MX Keys for Business všeobecně kompatibilnější než většina předních značek s periferními zařízeními na trhu.

  Klíčové vlastnosti:

  • Nízkoprofilové klávesy v US rozložení
  • Variantní bezdrátové rozhraní Bluetooth a Logi Bolt (a
  • Podsvícení s automatickou regulací jasu
  • Výdrž až 5 měsíců při vypnutém podsvícení
  • Dobíjení prostřednictvím USB-C konektoru
  • Odolná kovová základna
  • Opěrka zápěstí s paměťovou pěnou

  Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

  • Podobné produkty tady většinou moc neřešíme, ale když už se mi naskytne příležitost otestovat klávesnici MX Keys od Logi...

   Zobrazit celou recenzi na www.techarena.cz