Nejnovější recenze ze sekce Klávesnice
60%
-
20%
Výrobce dodává matoucí popis:
"...nabízí bezproblémové a intuitivní přepínání mezi systémy"
Jenže už nepíší, že je potřeba vždy, u druhého systému odpojit BT, nebo kláv. odpárovat. K250 si pamatuje poslední připojení BT, takže je to pořád o znovu-připojování. Vracím.
100%
- Všechno funguje
100%
- objevilo se tam tlačítko na copilota :) jinak klasická,příjemná a spolehlivá klávesnice
90%
Vše OK, kvalitně vyrobeno, funguje dle vysokého očekávání bez problémů. Za cenu ve slevě výrazně pod 1000,- CZK je bezkonkurenční. Jediná výtka je, že klávesy nejsou zcela podsvícené, PBT keycapy s XDA profilem jsou neprůhledné, proto světlo nepropouští. Podsvícení je tedy pod klávesami.
100%
spokojenost
90%
- Klasicke rozlozeni
- Podlozka pod zapesti
- Volume “valecek”
- Hlucnejsi (srovnavam s logitech K270)
Jsem spokojen. Mam u domaciho pc a kabel beru jako vyhodu. Neni prehnane velka a podlozka je odnimatelna.
100%
- těžká, bytelna
- 3 druhy připojení (usb c, dongle, bluetooth)
- pro bezdrat baterie
- ticha, tak ticha. kdyz si clovek zvykne tak jen takove kapani kohoutku
- stojí víc
- musim vlastni podrucku
100%
Pro moje použití je klávesnice OK
100%
Dobré podsvícení, snadné klávesy, rozumná cena
100%
- Doporučuji
100%
Koupené tonery používám standarně a jsem s nimi spokojen.
10%
- vrátili peníze
80%
- je to levne
- Funguje to s mým Raspberry Pi a umí přepínat i na ostatní zařízení
Vzhledem k ceně je to zázračné řešení, jak mít pod kontrolou všechny 4 přístroje, které mám - kabel, rádio, BT1, BT2. Nemusím tedy kupovat 4 dřevorubecké klávesnice, stačí jen jedna.
Z nevýhod bych podotkl, že klávesnice je taková hrubší, ale i tak je to lepší, než kupovat 4× Magic Keyboard a utrácet za jemnoučkost asi 20x víc, než stojí tato klávesnice.
60%
- Levná a hezká klávesnice
- Kvůli modrému podsvícení se hůře orientuje
- Celkem vysoké klávesy
100%
Standardní membránová klávesnice, tichá, píše se na ní příjemně. Doporučuji, do kanceláře velmi dobrá.
100%
- krásná a praktická klávesnice
velmi hezká klávesnice
100%
- Bytelná
- Krásné podsvícení včetně písmen, nejen okolo
- Za pouhých 200Kč!
- Americká klávesnice
Za mě skvělá volba. Za tu cenu, za dvě kilča krásmá klávesnice, která působí opravdu robustně. Čekal jsem spíš tenký šunt za 200Kč. Bral jsem ji jako záložní, ale líbí se mi natolik, že se stala tou hlavní :) Velký výběr módů a barev podsvícení. Nwvýhodou je absence českých znaků jako ž, ě, ů apod. a taky prohozené Y se Z. Ale tato vlastnost byla v obchodě u produktu řádně uvedena. Mně toto vůbec nevadí, stejně si tyhle znaky jedu po paměti, za ty roky, pro mě je to automatika a nepotřebuju l tomu obrázek :)
100%
Super
Reakce obchodu OnlineShop
Reakce: 16. června 2026
Dobrý den,
děkujeme za Vaši recenzi produktu. Budeme se těšit na Vaše další nákupy.
S úctou,
Tým OnlineShop
90%
snesla by vyšší podsvícení

















